Володимира Балуха били в кримській тюрмі

Володимира Балуха били в кримській тюрмі

З’явилися докази нападу на політв’язня 50-річного Володимира Балуха. Його бив начальник Роздольненського ізолятора тимчасового утримання в окупованому Криму. Доказом провокації з боку окупанта став запис із тюремної камери відеоспостереження.

На відео видно, як 8 листопада 2017 року Балуха вели тюремним коридором після засідання суду. Тодішній начальник колонії Ткаченко підійшов до Володимира ззаду та вдарив кулаком у спину. У відповідь політв’язень штурхнув його ліктем. Після цього окупант наніс ще два удари: в обличчя та голову. Що при цьому казав Балуху тюремник, не чути, оскільки звук відсутній.

Сторона Ткаченка підтвердила присутність його на відео. Сам тюремник не коментував цю інформацію.

Володимир Балух — фермер із Роздольненського району Криму. Не підтримував анексію Криму та вивісив український прапор. 8 грудня 2016 року йому на горище підкинули вибухівку та затримали. Посадили до в’язниці на 3 роки 7 місяців. 5 липня 2017-го Балуха повторно засудили за нібито побиття Ткаченка.

У політв’язня Едема Бекірова, 58 років, виявили запалення легенів. Дружина Бекірова, 58-річна Гульнара, стверджує, що це 210-й день катування її чоловіка.

— Я такі слова кажу, тому що це так і є. Це хвора людина, він інвалід першої групи. У нього такі діагнози, його не мають права утримувати в слідчому ізоляторі, — каже Гульнара Бекірова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Осень олигарха: что будет с бизнесом Коломойского в Украине

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: