Володимир Дідух, нова митниця, а «морди» ті самі

Володимир Дідух, нова митниця, а «морди» ті самі

Вова Морда, що так відмінно відомий аки меценат і благодійник з великої дороги Володимир Дідух стриже капусту хвацько, яро. Тепер під ним Галицька Митниця, настраждалася від різних індивідів за останні десятиліття. Якщо раніше Вова Морда лише дуже частково контролював контрабандні потоки Галицької митниці, то тепер чи не повністю.

Третій рік реформи митниці і показових санкцій РНБО в кінцевому підсумку ставлять все на свої місця. Гроші вірять всі, а великі гроші повертаються назад у минуле. Список контрабандистів, в який потрапили 46 львівських митників виявився гучним піаром, за яким послідували фейкові перевірки і відновлення всіх «потерпілих» на посадах. Так і прізвище Володимира Дідуха (Вови Морди) у списку санкцій було гучною маніпуляцією, адже всім відомо, що митницю курирує його зять, який як «сірий кардинал» визначає кадрові політику та контрабандні потоки.

Володимир Дідух (він же «Вова Морда») масштабує контрабандні потоки на Галицькій митниці. Вже працюють кілька каналів постачання самої різної продукції. Що цікаво сам Дідух і кілька людей зі схеми раніше були санкціоновані РНБОУ.

Керівником новоствореної Львівської митниці став Нижников Ілля Михайлович, Який переміг у відкритому конкурсі, перебувають на посаді начальника управління по боротьбі з митними правопорушення Департаменту Боротьби з контрабандою та порушеннями Митних правил державної митної служби України. Ілля Ніжніков на митниці людина нова, ще на початку 2020 року він був перспективним працівником СБУ і чоловіком судді Черкаського окружного суду Київської області Білоноженко Марині Анатоліївні. Станом на сьогодні в Києво-Святошинському районному суді Київської області знаходиться дві справи за позовом колишньої дружини Іллі Ніжникова: про стягнення заборгованості та пені по аліментах і про розподіл спільного майна подружжя. З власності у сім’ї земельна ділянка в с. дружня на Київщині, земельна ділянка в с.Шпильки Київської області і там же будинок в садовому товаристві, частина земельної ділянки в Ялті, Частина будинку в с. Слов’янське в Криму і квартира в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кирилл Евгеньевич Шевченко - как глава НБУ «Терра-банк» ограбил
Вова Морда захопив Галицьку митницю: Володимир Дідух

У блозі Юрія Ніколова видання “Наші гроші «Іллю Ніжникова пов’язують з» групою Семочко” — колешными контррозвідниками, які засвітилися в корупційних скандалах, а зараз увійшли в керівну ланку в Держмитслужбі. Скандально відомою Сергій Семочко, який був за часів президентства Петра Порошенка спочатку начальником Головного управління СБУ в Києві та Київській області, а потім на посаді першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки, займався вимаганням хабарів з фармацевтичних компаній. Журналісти також з’ясували, що Семочко володіє нерухомістю вартістю понад 200 млн грн, а у членів його сім’ї — російське громадянство і бізнес у Криму.

Як Володимир Дідух або Вова Морда Галицьку митницю підім’яв

Отже, перші кілька днів роботи оновленої філії Львівської митниці Держмитслужби під керівництвом колишнього есбушника і ми маємо від зятя Володимира Дідуха пріоритетну зміну на Краківці, який очолює Баран Олег Мирославович. Досвідчений “контрабандист» і фігурант кримінальних справ не залишився» за бортом” Нової Митниці, адже обсяги прозавленої контрабанди саме такі як треба новій владі. Так, в середині листопада 2020 року, працівники митниці, якими керували Олег Баран на митному посту «Краковець» намагалися пропустити цілу фуру» нового одягу під вигляд плитки. Вартість затриманого товару ставила 10 мільйонів гривень. Кримінальне провадження № 62020140000001268 від 27.10.2020 року розслідує ДБР та Львівська обласна прокуратура, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України. Рік перед тим, наприкінці січня 2019 року під керівництвом Олега Барана митники намагалися пропустити 4 тонни дорогої електроніки у фурі з поштовими посилками вартістю 2 мільйони гривень. Кримінальне провадження № 62019140000000096 від 08.02.2019 року розслідує ДБР та Львівська обласна прокуратура, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України. повідомила, що тривають слідчі дії та вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вова Морда вернулся. Бывалый контрабандист со своим ОПГ опять в деле большой таможни

Рік перед тим, наприкінці січня 2019 року під керівництвом Олега Барана митники намагалися пропустити 4 тонни дорогої електроніки у фурі з поштовими посилками вартістю близько 2 мільйонів гривень. Кримінальне провадження № 62019140000000096 від 08.02.2019 року розслідує ДБР та Львівська обласна прокуратура, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України.

Цього року поданої декларації баран Олег вказано, що у 2020 році за спробу контрабанди він отримав понад 395 тисяч.грн. офіційної зарплати (це майже 40 тис. грн. щомісяця). Водночас зумів “наскладати” майже 998 тис.грн.готівка. У 2019 році за самовіддану працю на митниці Олег Баран мав дещо менше зарплатних: трохи більше ніж 250 тис.грн. за рік, але при цьому вже тоді йому бракувалася яких 10 тис. до мільйона готівкою. Скромний Митник має у спільній власності За з мамою квартиру у Львові площею 80 кв. м та дві земельні ділянки в с. Мшана на Городоччині площею 10 488 кв. м. щоб приховати зароблене Олег Баранов відкрів більше десятка рахунків у банківських установах, де за графа» не застосовується ” може бути розміщено до 50 тис.грн. на кожному рахунку.

До старих “мордовських” кадрів належить і Качмарський Володимир Миколайович, який очолює оперативний відділ Управління по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Львівської митниці. До слова, Качмарський завжди боровся з контрабандою на митниці. Про стан “Митного антикорупціонера Володимира Качмарського” журналісти ще рік тому розмістили відеоролик на youtube з назвою ” Хто як живе?”, де наочно можна побачити будиночок площею 440 кв.м в містечку з озброєною охороною і безномірним Land Rover останньої моделі. Досвідчений Митник, який весь час займався боротьбою з контрабандою не тільки знає табличку поділу, а й знає як приховати майно. За “іншим” майном, яким володіє дружина Володимира Качмарського криється овочева база в містечку площею 740 кв.м, дружина також є власницею квартири у Львові площею 115 кв. м, а невеликі земельні ділянки у власності всіх членів сім’ї є справжнім ранчо під садиба Качмарскшого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Матиос вылетел из ГПУ

Це Прізвища дерти “старих” призначенців на Новій Митниці, які, незважаючи на кримінальний шлейф і стан на рівні з власниками великого бізнесу, ніяких чином не фігурували в наказах на відсторонення і не дотичні до санкцій РНБО. Однак ці люди очолюють керівні посади, які повинні боротися чи то “очолені” контрабанду. Далі буде інформація про тих, хто з санкційного списку стоїть за керівником Львівської митниці і список реформованих надійних митників, які знову знайшли «місце під сонцем».

 

 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: