Олександр Гогілашвілі: вихователь, сектант та наркоман — нові подробиці про скандального заступника міністра

Олександр Гогілашвілі: вихователь, сектант та наркоман — нові подробиці про скандального заступника міністра

Олександр Гогілашвілі Фото: mvs.gov.ua

Колишній заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі не лише фігурант низки кримінальних справ та чоловік помічниці президента Володимира Зеленського, але й працював вихователем у дитячому садку в російському місті Ростов-на-Дону.

Про це свідчать дані з сайту «Миротворець», куди внесли Гогілашвілі.

Так, першим місцем роботи Гогілашвілі став дитячий садок у російському місті Ростов-на-Дону, де він працював вихователем протягом 1995-1996 років.

Потім чотири роки ексчиновник займався підприємницькою діяльністю. У 1998 році його визнали винним у Росії за шахрайство у великих розмірах організоване групою та підробку державних документів. Гогілашвілі отримав п’ять років умовно.

Олександр Гогілашвілі в молодому віці Фото: myrotvorets.center

Крім цього, з 2000 до 2010 років він був представником вищої ієрархічної ланки секти «Центр здорової молоді» (була структурним підрозділом секти «Царство Бога»). Там Гогілашвілі працював керівником Відділу зв’язків із громадськістю українського регіону «ЦЗМ».

Потім перебрався до Києва, де два роки (2010-2012) обіймав ту ж посаду в Центрі здорової молоді. Центр нібито спеціалізується на лікуванні за гроші від шкідливих звичок. Хоч, як повідомляють ЗМІ, сам Гогілашвілі колишній наркоман та за допомогою ін’єкцій вживав метадон.

Олександр Гогілашвілі з Миколою Валуєвим Фото: myrotvorets.center

У 2012 -2013 роках брав участь у спеціалізованому форумі в АР Крим. Наступні сім років Гогілашвілі перебував на різних посадах у громадській організації «Міжнародна антинаркотична асоціація» (МАА, раніше називалася “Центр здорової молоді»). Ця організація також нібито лікувала від наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Звісно, за гроші.

З 2008 року Гогілашвілі паралельно з основною роботою був продюсером дитячого телеканалу «ТБН».

Олександр Гогілашвілі з Миколою Валуєвим Фото: myrotvorets.center

У листопаді 2015 року ексчиновник отримав посвідчення на тимчасове проживання в Україні, а ось точних даних про набуття ним громадянства немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Наукового керівника Киви звільнили з роботи, покидьок пообіцяв йому посаду міністра

Крім цього, з матеріалів кримінального провадження від 27.09.2019 р. ГУНП м. Києва відомо, що Гогілашвілі разом з Мельником Леонідом Леонідовичем, 13.11.1977 р.н., займалися поширенням метадону в Києві під прикриттям організації «Міжнародна антинаркотична асоціація.

У березні 2020 року Гогілашвілі було призначено на посаду заступника міністра внутрішніх справ.

Фото: myrotvorets.center

Нагадаємо, що заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі на блокпосту у Краматорську влаштував «розбірки», оскільки його автівку зупинили. Він прямував до зони ООС, а на вимогу правоохоронців зупинився не одразу.

Своєю чергою міністр внутрішніх справ Денис Монастирський відсторонив Гогілашвілі від займаної посади на період дисциплінарного провадження.  Президент Володимир Зеленський закликав міністра внутрішніх справ та Кабмін розглянути питання про звільнення Гогілашвілі.

Своєю чергою громадський активіст Сергій Стерненко на джерела у правоохоронних органах розповів про кримінальне минуле Гогілашвілі, вживання наркотиків, російське громадянство та роботу на депутата Держдуми РФ Миколу Валуєва.

 

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: