Відома українофобка Лазуткіна програла суд – що відомо

Відома українофобка Лазуткіна програла суд – що відомо

Одіозна Олена Лазуткіна намагалася стягнути з власника книжкового магазину Книгарня “Є”  Ірини Трикоз, різницю вартості реальної ціни приміщення книжкового магазину з його ринкової вартості станом на 22.01.2018 року в сумі 2265724,11 грн., неотриманих прибутків від оренди приміщення в сумі 659280,00 грн., витрат на адвокатські послуги в сумі 45000,00 грн., пені за несвоєчасне виконання грошового зобов`язання в сумі 614752,40 грн.

В решті решт суд прийшов висновку що книгарня була  придбана законно, а вимоги Лазуткіної до нового власника не мають жодних підстав.

За данними редакції, Олена Лазуткіна намагалась “вирішити” питання з суддєю за гроші. Адвокатом відповідача Мариною Гаврилюк було подано заяву про відвід головуючого судді Оксюти Т.Г. у справі №760/12733/21.

Як відомо Суддя Оксюта Тарас Григорович має достатньо сумнівну репутацію.

У 2017 році брав участь в обранні нових членів Вищої Ради правосуддя. Увійшов до рейтингу недоброчесних кандидатів до Вищої ради правосуддя за версією кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”.

За інформацією “УкрІнформ”, суддя Оксюта виніс рішення, яким частково задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо обрання запобіжного заходу у вигляді застави народному депутату Максиму Полякову, який є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину

Згідно з декларацією за 2017 рік, Оксюта вказав 834 тис. грн прибутку дружини за операціями з цінними паперами та деривативами від ТОВ “І-інвест”. Як повідомляв веб-сайт “Наші гроші”, ТОВ “І-інвест” фігурує в кримінальному провадженні щодо конвертцентрів. На думку правоохоронців,  вказана компанія може бути причетна до схеми незаконного переведення безготівкових грошових коштів у готівку з метою виведення капіталів підприємств легального сектору економіки в тіньовий обіг з використанням фіктивних комерційних структур.

Також у у матеріалі на сайті “PROSUD” йде мова про те, що в деклараціях до 2016 року зазначалося, що у власності судді є автомобіль Toyota Camry 2008 року випуску, яку він придбав влітку 2015 року за 149 тис.грн. У 2016 році суддя Оксюта продав цей автомобіль за 450 тис. грн., – тобто, ціна автомобіля за рік виросла в 2,5 рази, що, на думку журналістів, говорить або про заниження реальної вартості авто, або про завищення вартості продажу, або ж про комерційні таланти судді Тараса Оксюти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Альона Лазуткіна - наркотичні оргії кремлівської пропагандистки

Олена Лазуткіна відома своєю відвертою українофобською позицією. Вона заявляла, що “Україна помре без російської книги”

Також Лазуткіна неодноразово була замішана в різноманітних махінаціях та аферах на книжковому ринку. Раніше ЗМІ писали про її наркотичну залежність. Варто зазначити, що ЗМІ відмічали зв’язок Лазуткіної з колаборантом з терористичної “ДНР” Ігорем Шпарбером.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: