Верещук планує зняти свою кандидатуру з виборів, – політолог

Верещук планує зняти свою кандидатуру з виборів, – політолог

Кандидат у мери Києва від «Слуги народу», народний депутат Ірина Верещук може зняти свою кандидатуру з виборів

Про це повідомив політолог Віктор Таран у своєму Facebook, передає .

«Прийшли свіжі інсайди зі штабу кандидатки в мери Києва Ірини Верещук. Кажуть, вона всерйоз планує зняти свою кандидатуру з виборів. Причина – саботаж її кампанії з боку «кураторів» київських виборів «Слуг народу» – народного депутата Миколи Тищенка, «смотрящего» Дениса Комарницького і представниці з вічно молодої команди екс-мера Леоніда Черновецького – Алли Шлапак», – наголосив він.

За словами Тарана, вони, нібито, «вирішили, одноосібно все «порєшать», без неї «забили» списки президентської партії до Київради своїми людьми».

«Верещук, м’яко кажучи, дуже сильно здивувалася, образилася і розлютилася. Хто б що не говорив, але вона дійсно сильна жінка з амбіціями. У неї були свої плани на список «слуг» та своя команда якій вона хотіла забезпечити включення в прохідну частину. І ось таке ставлення з боку «старої гвардії» її просто обурило. Придумана Комарницьким, Шлапак і Тищенко концепція, коли вони вирішують все, а Верещук — весільний генерал без права голосу її категорично не влаштувала. Як і вписані ними в список «Слуги народу» кандидати», – йдеться у дописі.

Зазначається, що «тепер Верещук цілком серйозно планує зійти з дистанції якомога голосніше грюкнувши дверима».

«Що може врятувати ситуацію – хтозна. Кажуть Верещук поставила ультиматум. Або Зеленський втручається у роботу київського штабу і стає на її захист. Або – пані кандидатка, пакує речі, бере в руки парасольку і – летить назад у парламент. Тепер мяч на полі Банкової. Спостерігаймо, яке рішення ухвалить Офіс», – підсумував Таран.

Нагадаємо, дещо раніше повідомлялося, що Верещук у 2015 році їздила з Ахмедовою в Москву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ірина Верещук вважає, що тролейбуси їздять на дизельному пальному: "Потрібні електричні"

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: