Вінниця планує зробити борщ на вишнях візитівкою міста

Вінниця планує зробити борщ на вишнях візитівкою міста
Вінниця планує зробити борщ на вишнях візитівкою міста

Близько двадцяти закладів-амбасадорів Вінницького стандарту гостинності планують ввести спільні позиції в меню у вигляді страв з вишнями.

Про це повідомила пресслужба Вінницької міськради.

Після фіналізації та презентації Вінницького стандарту гостинності кількадесят ресторанів та готелів підписали меморандум про його впровадження за рахунок проведення спільних освітніх та маркетингових заходів.

Одним із перших заходів стане включення в меню страв з вишні, які можуть стати візитною карткою Вінниці.

“Візитною карткою Вінниці має бути саме вишня, тому що усюди за містом та на його околицях можна зустріти вишневі садки. Вони вже стали одним із символів Вінниці. А ще тому, що найбільший мікрорайон міста носить назву Вишенька на честь однойменної річки і легендарної садиби Миколи Пирогова; та й зрештою, вишня — універсальний продукт, що смакує незабутньо і до м’яса, і у солодощі, сушеними, в’яленими, мороженими, заспиртованими і вкритими шоколадом”, – пояснила дослідниця подільської кухні Олена Павлова.

Дослідниця презентувала рестораторам рецептури автентичних страв з вишень: драглі (десерт, схожий на італійську панакоту), малай (пиріг з кукурудзяного борошна) та борщ на вишні.

“Під час презентації від Олени Павлової ресторатори та готельєри обрали для меню своїх закладів борщ на вишні та вишневі драглі. Одну із цих страв або обидві скоро можна буде скуштувати у понад двадцяти вінницьких закладах, які стали амбасадорами першого в Україні міського стандарту гостинності”, – розповіла очільниця ГО “Вінниця асоціація гостинності “ХлібСіль” Інна Кривешко.

Ресторатори, які оберуть страви, отримають рецептури та калькуляційні карти унікальних страв, а оформити прикрашання зможуть на свій власний смак та у відповідності з концепцією закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Доставка піци в Тернополі: Sushi Pizza 39 - ваш кращий вибір!

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: