Усі переваги аутсорсингу заробітної плати

Усі переваги аутсорсингу заробітної плати

Усе більше компаній сьогодні переводять вирішення окремих задач та проблем на аутсорс. Тобто не винаймають окремого працівника, який би займався, наприклад, https://www.uhy-prostir.com/payroll/ нарахуванням заробітної плати. А делегують цю роботу окремим компаніям, в яких працює цілий штат працівників, що є фаховими спеціалістами у конкретній сфері.

Вони можуть виконувати розрахунок ЗП онлайн на регулярній основі або протягом конкретного заданого вами періоду. Ми зібрали всі основні переваги аутсорсингу заробітної плати для сучасного бізнесу.

Помітне заощадження коштів

Якщо тримати бухгалтера у штаті компанії, необхідно на регулярній основі платити йому зарплату. В принципі, підписуючи договір з компаніями, що беруть на аутсорс розрахунок зарплати вашим працівникам, ви також зіштовхуєтеся з витратами. І, як показує практика, перший рік делегування даної роботи дозволяє компаніям хіба що вийти в нуль.

Однак з наступного року ви відчуєте помітну економію фінансових ресурсів. Оскільки аутсорсинг зарплат дозволяє не лише не тримати у себе в штаті бухгалтера, але й скоротити витрати бізнесу на оплату:

  • програмного забезпечення та інших технологій;
  • комунальних платежів;
  • площі для облаштування кабінету з усім необхідним обладнанням тощо.

Якщо правильно раціоналізувати ті переваги, які ви отримаєте (наприклад, здавати звільнений офіс в оренду або продати окреме обладнання), ви зможете заощаджувати до 50% від загальних витрат на цю функцію, якщо її виконує штатний бухгалтер.

Не потрібно шукати досвідченого фахівця

На пошук дійсно надійного досвідченого бухгалтера може піти кілька тижнів чи навіть місяців. Більш того, винаймаючи лише одного працівника, ви не можете бути впевненими у тому, що він несподівано не захворіє або ж не піде у відпустку/звільниться тощо.

Підписуючи договір з компанією, яка займається аутсорсом заробітної плати, ви можете бути впевненими, що, навіть якщо один з працівників компанії звільниться, у штаті працює багато інших досвідчених спеціалістів, які беруть на себе вирішення усіх ваших задач. Найбільші аутсорс компанії можуть мати у штаті до 200 бухгалтерів чи навіть більше. Ви навіть можете обирати фахівця, якому делегувати розрахунок заробітної плати працівників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Анатолій Шкрібляк, який з 2015 року купляв вугілля у терористів з «ЛНР», втік до Іспанії та продає елітну нерухомість

Заощадження вашого часу

Також важлива перевага, про яку потрібно поговорити. Оскільки разом з винайманням у штат бухгалтера вам потрібно буде витрачати окремий час на розрахунок податків, відрахувань у Пенсійний фонд тощо.

Делегувавши нарахування на заробітну плату, ви позбавляєтеся доволі складної задачі, що потребує багато часу. І можете спрямувати свої сили на вирішення інших питань пов’язаних з розвитком та розширення вашого бізнесу.

І остання, проте не менш важлива перевага – скидання з себе усіх ризиків. Адже будь-які помилки під час розрахунку заробітної плати, які виникають внаслідок співпраці з компаніями, є лише відповідальністю фірми, що займається аутсорсом. Внаслідок виявлення будь-яких порушень штраф сплачує компанія, що надає послуги по розрахунку зарплати.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: