Українці люто тролять Зеленського який запросив Путіна на Донбас

Українці люто тролять Зеленського який запросив Путіна на Донбас

Президент України Володимир Зеленський запросив президента Росії Володимира Путіна на Донбас, щоб зустрітися у будь-якій точці, де іде війна. Користувачі соцмереж не дуже зрозуміли, навіщо

Журналіст відділу «Життя», редактор відділу «Молодий укроп»

Президент Зеленський у своєму відеозверненні запросив Путіна зустрітися на лінії розмежування, щоб «максимально точно побачити і зрозуміти ситуацію». Мовляв, він на Донбасі був, йому все зрозуміло. А Путін не був. Тому…

«А що ж мені розуміти? – заявив Зеленський. – Я прекрасно усе розумію. Я кожного місяця там буваю. Пане Путін, я готовий піти ще далі і запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна. Слава Україні!»

Українці це запрошення не дуже зрозуміли, власне, як і попередні пасажі про «подивитися в очі» і «встати на коліна» і розкритикували пропозицію президента до Путіна, який сьогодні, нагадаємо, виступатиме зі своїм щорічним зверненням до Федерального зібрання. Від якого експерти, за різними оцінками, очікують як пустих заяв, так і оголошення про «приєднання» до складу Росії території ОРДЛО.

Свої претензії к сказаному президентом Зеленським користувачі соцмереж обгрунтовували наступним чином. Хоча варто зазначити, що були і ті, кому звернення здалося влучним. 

Більше новин про події в Україні та світі 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що потрібно для вступу в ВУЗ у 2024?

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: