У підозрюваних у справі Шеремета почалися проблеми зі здоров’ям

У підозрюваних у справі Шеремета почалися проблеми зі здоров’ям

Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко перебувають у СІЗО вже 206 днів

Підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко мають проблеми зі здоров’ям. Обоє перебувають у СІЗО вже понад 200 днів.

Про це повідомляє «Громадське радіо»

Як повідомив цивільний чоловік Кузьменко Петро Киян, у неї з’явилися збої ритму серця та проблеми із тиском.

«У зв’язку з тим, що дуже висока температура в камері — вона не провітрюється, вікна не відкриваються — починаються збої ритму серця, починаються проблеми із тиском, з суглобами і воно з кожним днем накопичується і погіршується. 206 днів в темній камері — це дуже багато», — сказав Киян.

Адвокат підозрюваного Андрія Антоненка Станіслав Кулик заявив, що його підзахисному вже близько тижня не надають меддопомогу.

«У нього болить нога і там щось з судинами та венами, я не медик точно не скажу, і ми, звісно, пишемо відповідні клопотання і заяви, але поки що йому медичну допомогу так і не надали», — повідомив Кулик.

Як відомо, у липні 2016 року близько 7:45 ранку стався вибух в автомобілі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві, тоді загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

У грудні 2019 року поліцейські затримали 3 підозрюваних у вбивстві журналіста. Це лікаря і волонтера Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненко, військову медсестру Яну Дугарь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Слуга» Александр Трухин стал аграрным магнатом-«нелегалом» на Полтавщине, провернув «схему» по земле

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: