У Харкові викрили компанію, яка пограбувала державу на 1 млрд. грн

У Харкові викрили компанію, яка пограбувала державу на 1 млрд. грн

У Харкові викрили компанію, яка пограбувала державу на 1 млрд. грн

Слідчі дії проводилися в компанії ЖБК “Еталон” та фірмі “Бархан”

У центрі Харкова, на вул. Мироносицькій, 21 пройшли обшуки у компанії, пов’язаній з Олегом Кияшком.

Як передає видання “KharkivToday”, Олег Кияшко є зятем кримінального авторитету Вадима Казарцева, який ще відомий як “Князь”. За інформацією джерела, на відео з місця обшуків видно, що частина правоохоронців заходять до будівлі, двоє залишаються на вулиці за автомобілем, із ними ще кілька людей, серед яких співробітники СБУ.

У пресслужбі СБУ виданню “KharkivToday” підтвердили проведення обшуків. Проте докладну інформацію обіцяли надати пізніше.

Обшуки на цю адресу проводили Харківська обласна прокуратура, СБУ та Нацполіція. Слідчі дії проводилися в компанії ЗБК “Еталон” та фірмі “Бархан”. Завод залізобетонних конструкцій “Еталон” належить Андрію Казарінову та Сергію Кувікову. Фірма “Бархан” раніше належала Вадиму Казарцеву, а зараз її управляє Олег Кияшко (докладно про нього).

У правоохоронних органах розповіли, що розслідується діяльність організованої злочинної групи, яка захопила цінні державні землі, на яких знищила родючий шар землі, та самовільно видобувала та продавала пісок, не плативши податки до бюджету. Збитки, завдані державі, становлять щонайменше 1 млрд гривень.

Нагадаємо, Вадим Казарцев помер восени 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Эволюция образования: восхождение онлайн-школ в эпоху цифровизации

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: