Цікаві тенденції веб-дизайну

Цікаві тенденції веб-дизайну

Сучасні тенденції веб-дизайну вже принесли багато нового розробникам сайтів та бізнесу, відображаючи технічні зміни та дедалі більші потреби користувачів. Як і в моді, оформлення сайтів часто змінюється, і протягом року може з’явитися багато нових напрямків. Звичайно, не обов’язково переносити їх на дизайн наших сайтів, але ознайомитися з ними варто.

Мінімалізм

Безперечно, мінімалістичний стиль, ніколи не зникне зі списку тенденцій веб-дизайну. Він настільки універсальний, що відмовлятися від простих чистих сторінок було б шкода. Але це не означає, що потрібно робити ставку на білому тлі із чорним написом. Найголовніше, не допустити перевищення форми над змістом сторінки, і користувачі будуть задоволеними.

Гра шрифтів

Для когось цей цілеспрямований та харизматичний веб-дизайн сайту може бути важкуватим. Але якщо сайт стосується тематики, пов’язаної з мистецтвом, дизайном або потрібно створити портфоліо у вигляді сайту, то такий стиль приверне увагу. Він може набувати постійної форми і добре працює з інтерактивними елементами. Сміливо граючи шрифтами, можна не зосереджуватися на ілюстраціях для цього стилю.

Необруталізм

Подібно до гри зі шрифтами, їх стилем і розміром, ця тенденція веб-дизайну 2022 року навряд чи сподобається всім. Вона дуже характерна та виразна. Не варто перебільшувати, проте сміливі поєднання кольорів, графіки та шрифтів можуть створювати враження насиченості.

Функціональне прокручування

Використання «важких» анімацій, створення з них історії, що прокручується, або встановлення відправної точки для залучення – такі функціональні рішення, хоча і досить складні, надають набагато більше шансів, що користувач довше залишиться на сайті і захоче ознайомитися з великою кількістю контенту.

Віртуальна реальність

Звичайно, ми зустрічаємо віртуальну реальність у фільмах, кліпах, іграх чи на сайтах. Таке оформлення може бути виключно корисним для сайтів, що пропонують, наприклад, продаж меблів та нерухомості. Але це не обмеження, важливим є творчий підхід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Значення згуртованого колективу для успіху бізнесу

Мікроанімація у веб-дизайні

Мікроанімації використовувалися раніше, але зараз настав час їхньої популярності. Ця тенденція оживляє сайт, може стати елементом розваги. Завдяки більшій інтерактивності, вдається підвищити рівень UX, адже пропонований товар стає більш привабливим, що значно спрощує його покупку.

Темний режим

Звичайно, це не обов’язково, але альтернатива стандартній колірній гамі. Для когось це питання естетичних уподобань, а для когось просто зручності. Темний режим більш спокійний, тому користувачу, який проводить багато часу перед екраном, буде комфортніше.

Кольорові градієнти у веб-дизайні

Офіційно вони ніколи не втрачали своєї популярності, але дуже часто колірний ефект був пов’язаний лише з двома варіантами: райдужним або чорно-білим. Якийсь час тому їх використовували лише як фон. Тепер градієнти можна використовувати як заливку виділеного тексту або додати ілюстрації глибину та динамічність. Градієнти стають більш текстурними, ніж саме тло. Дозволяють створити плавний перехід, а завдяки підбору палітри кольорів, отримати сучасний вигляд веб-сторінки.

Матове скло

Цей ефект заснований на наданні об’єкту певного рівня прозорості, розмитті елементів безпосередньо за ним та керуванні тінню. Матове скло добре працюватиме у багатошарових проєктах. Сторінка залишається легкою, частини контенту не будуть різко відокремлюватися одна від одної, і все ж таки контент залишиться прозорим.

Отже, при розробці сайтів варто бути в курсі популярних трендів та розуміти, що може сподобатися користувачам та що варто втілювати у найближчих проєктах.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: