Адвокат Ігор Головань підозрює ДБР у черговому зливові інформації колишньому заступнику голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрію Портнову. Про це він написав у своєму мікроблозі на «Українській правді».

Адвокат написав: «Сьогодні о 9-й годині 29 хвилин телеграм-канал улюбленця публіки Андрія Портнова повідомив про виклик Петра Порошенка до ДБР. Журналісти кинулися було перевіряти новину до речниці ДБР Анжеліки Іванової. І дарма, адже посаду речниці давно пора скорочувати, оскільки директор ДБР пан Роман Труба, судячи з усього, давно передав її функції багаторічному другу керівника президентського офісу»

І додав: «Чиновникам ДБР варто перечитати кодекс, адже там нічого не написано про першочергове інформування друзів високопосадовців про виклики у кримінальних провадженнях. Чиновникам ДБР також варто перечитати Закон України «Про Державне бюро розслідувань». Там написано, що використання Державного бюро розслідувань у партійних, групових чи особистих інтересах не допускається. Пункт 7 частини 1 статті 3. А використання ДБР в інтересах держави-агресора та її агентів – це взагалі поза межами. Тим часом кримінальні провадження стосовно завідомо неправдивих повідомлень про вчинення злочину (ст. 383 КК України) реєструються і розслідуються законним порядком. На днях зареєстровано провадження стовоно чергового епізоду – про уявну відсутність коаліції. Свої виклики у цих провадженнях пан Портнов, упевнений, отримає. І дізнається про виклик не з цього блогу, а як передбачено законом – з повістки».