ТОП 5 пластичних хірургів Києва

ТОП 5 пластичних хірургів Києва

Як знайти хорошого пластичного хірурга?

Більшість жінок комплекси з приводу своєї зовнішності. Найбільш часті скарги на те, що ніс занадто великий, вуха стирчать , груди занадто мала , а сідниці плоскі. На щастя, завдяки динамічному розвитку пластичної хірургії ми можемо покращити свій зовнішній вигляд та повернути упевненість у собі. Іноді нам просто потрібна операція, тому що наше тіло було понівечене внаслідок нещасного випадку. Незалежно від того, що ви хочете покращити і чому, ви напевно захочете довірити своє обличчя , груди або сідниці лікаря, якому ви можете довіряти. Як мені знайти хорошого пластичного хірурга?

Позбудьтеся комплексів і насолоджуйтесь новим виглядом!

Кожен із нас хоче виглядати бездоганно, у минулому нам доводилося миритися зі своїми вадами краси. Сьогодні ми можемо покращити практично все, від форми обличчя до розміру грудей та закінчуючи формою сідниць.

Одна з проблем, з якими стикається більшість із нас при ухваленні рішення про внесення таких змін, — це питання вибору правильного фахівця. У кожної жінки різні уподобання та очікування, тому варто зібрати якнайбільше інформації, щоб прийняти усвідомлене рішення.

Як знайти хорошого пластичного хірурга?

Редакція підготувала для Вас ТОП 5 пластичних хірургів Києва з огляду на їх професіоналізм та досвід

Роман Левицький

Роман Левицький  – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

Денис Юрченко

Засновник Клубу пластичних хірургів України, експерт зі збільшення грудей — принаймні, він називає себе саме так. З його роботами можна також ознайомитися в акаунті Інстаграм, щоправда, тут вже їх у рази менше, ніж у перелічених вище колег.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:   Роман Левицький – пластичний хірург про те, що потрібно знати про зміну форми носа (ринопластику)

Ви можете сміливо довіритись будь-якому з цих пластичних хірургів. Кожен має достатній досвід, щоб віртуозно проводити операції. Якщо не можете вирішитись відразу, перегляньте фотографії робіт – вони, як правило, показові. І наважуйтеся хоча б на первинну консультацію, на якій лікар докладно розповість, що і як готовий для вас зробити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Классический отдых в Карпатах

Едгар Камінський

Засновник своєї власної клініки працює в Києві, хоча відомий і за кордоном. Фахівець із пластики носа, грудей, повік, вух. Як і Світлана Работенко, веде свій блог в Інстаграм, де можна переглянути результати деяких його операцій.

Едгар Камінський вважає себе справжньою творчою людиною, а пластичну хірургію – мистецтвом.

Світлана Работенко

Один з двох пластичних хірургів, який отримав членство в ASPS (Американське товариство пластичних хірургів). Світлана Работенко спеціалізується на відновленні жіночої постаті після вагітності, пологів, грудного вигодовування.

Євген Донець

Молодий, але дуже перспективний пластичний хірург. Оперує у Києві, у центрі “Ліко-Мед”. Працює з тілом та обличчям, спеціалізується на пластиці грудей. У його блозі можна побачити пацієнток до та після оперативного втручання.

ВАЖЛИВО!

Перед тим як звернеться до пластичного хірурга, дізнайтеся думку пацієнтів про окремих пластичних хірургів.

Крім опису клініки пластичної хірургії, списку та прейскуранта процедур та імен фахівців ви можете знайти відгуки інших користувачів. Жінки діляться своїми поглядами працювати окремих лікарів. Вони розповідають про процедуру, яку вони пройшли, і на доданих ними фотографіях порівнюють ефекти після операції з зовнішнім виглядом до процедури. Що більше думок у пластичного хірурга, то точніше оцінка його діяльності. Від інших користувачів платформи Ви можете дізнатися, як виглядає відновлення  після процедури і як швидко гояться рани. Це дає повне уявлення про ситуацію. Іноді може виявитися, що ви оберете збільшення грудей своєю жировою тканиною, хоча спочатку думали про імплантацію силіконових імплантатів.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: