Система приводу для дитячого електромобіля. Як правильно підібрати

Система приводу для дитячого електромобіля. Як правильно підібрати

Система приводу для дитячого електромобіля, що про нього потрібно знати під час підбору та заміни. У сучасному електротранспорті для дітей є складна система з редукторами, моторами і перехідниками на колесо.

Через це при ремонті електромобіля виникають питання, на які ми спробуємо сьогодні відповісти. І так привід колеса складається, в першу чергу, з редуктора, мотора, проводів підключення і перехідника, який з’єднує редуктор і колесо. Редуктор у дитячому електромобілі є пластиковим корпусом, в якому укладені шестерні, а до самого редуктора підключений мотор, так само з шестернею на валу.

Тягові редуктори складаються з трьох основних шестерень, за рахунок яких кількість обертів зменшується в міру передачі обертання від однієї шестерні до іншої, при цьому збільшується потужність і вантажопідйомність самого дитячого електромобіля. На потужність редуктора так само впливають і інші характеристики, такі як тип редуктора, наприклад є моделі, що працюють з мотром rs 390, є редуктора, що працює з мотором rs 550 і так далі. Редуктори відрізняються за розмірами своїх шестерень, чим більше шестерні тим з більшими навантаженнями може справляється редуктор.

Якщо ви хочете збільшити потужність вашого електромобіля, замініть редуктора на модель з великим розміром шестерень і ваш транспорт зможе долати перешкоди набагато легше. Мотори, які встановлюються в редуктор, також відрізняються. Всі редуктори, які застосовуються, працюють від джерела постійного струму, мають закритий металевий корпус з встановленим вентилятором усередині.

На вал мотора напресована металева шестерня з необхідним діаметром і кількістю зубів, яка відповідає шестерні всередині редуктора. Мотори класифікуються типорозміром, такі як: rs 380, rs 390, rs 550 і так далі. Типорозмір, це перше, на що варто звернути увагу. Так само мотори працюють від різної напруги, 6 вольт, 12 вольт і далі. Інформацію про робочу напругу можна знайти на корпусі двигуна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Анжелика Коноплянко, Юлия Янова: Прятались от налоговой и оформляли элитные квартиры на родственников: риелтор разоблачила подружек-чиновниц из АМКУ

Там же, на корпусі вказано кількість обертів за хвилину. Кількість оборотів впливає на швидкість електромобіля та його потужність. Коли приходить під’єднати редуктор до колеса необхідно визначити форму роз’єму з’єднання з колесом. Одна з поширених, це форма шести пелюсткової ромашки, але бувають роз’єми у формі ромба або прорізи. Знаючи всі ці характеристики необхідно знати, коли настає момент заміни чи ремонту такої запчастини, як редуктора дитячого електромобіля.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: