Створіть власний стиль з огляду на улюблену музику

Створіть власний стиль з огляду на улюблену музику

Для тих, хто є справжнім фанатом року, питання моди стоїть далеко не на першому місці. Така тенденція є доволі очікуваною, адже багато провідних ікон цього музичного напряму, на кшталт Джима Моррісона або Курта Кобейна, упродовж життя не переймалися одягом. Десять днів поспіль ходити в одному комплекті, потім у ньому же вийти на концерт – таке було для них звичайним положенням речей.

Однак щось одягати треба. Якщо ви не сприймаєте формати і байдужі до нав’язаних трендів, то купити футболки з рок-атрибутикою стане кращим рішенням.

Інформація щодо стилю

Футболка належить до універсального різновиду одягу. Її можна носити круглий рік, але робити це варто з урахуванням матеріалу, з якого вона зроблена. Головне, це підібрати правильний розмір і вибрати посил, який хочете донести до оточення. Якщо ви є прихильником рок-музики, саме через одяг зазначте власну позицію і підтвердіть належність до культури.

Якщо у вас є футболка з зображенням ікони музики, ви можете:

 • піти в ній на концерт улюбленого гурту, якщо такий заплановано у вашому місті;

 • завітати на тусовку, на якій зібралися ваші друзі;

 • використовувати її в повсякденному житті, загалом не «прив’язуючи» це до якихось подій.

Традиція носити одяг, на якому зображені провідні музиканти, народилася понад 40 років тому. У ті часи підхід виявився стилістичною знахідкою. З іншого боку, одяг випускався у доволі обмеженому обсязі, ще менше його діставалося України, і тому люди в ньому привертали увагу. У наші дні стати власником футболки з тематичним принтом стало значно легше.

Де можна придбати

Якщо ви маєте бажання купити футболку з рок-атрибутикою для себе або в подарунок прихильникові цієї культури, не варто шукати її в модних бутіках. Це не є їхньою спеціалізацією. На базарі ви також навряд чи знайдете потрібний варіант, хіба що вам доведеться купити футболку, а потім самостійно наносити відповідне зображення. Роблячи все це, ви витратите багато часу і додаткові гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Вызов принят»: Филатов обратился к Коломойскому после сюжета на «1+1»

Отже, купувати футболки з рок-атрибутикою варто в спеціалізованих магазинах, діяльність яких зосереджена на продажу різноманітних товарів для музикантів, від атрибутики до обладнання. Вам запропонують зображення:

 • Manowar;

 • Lil Peep;

 • Public Enemy;

 • RED HOT CHILI PEPPERS;

 • AMON AMARTH;

 • Sepultura;

 • Pantera;

 • Morbid Angel та інші гурти та виконавці.

Отже, у магазині ви знайдете одяг, на якому відображені рок-герої, що були популярні в різні роки. У наявності є навіть футболки, що присвячені співачці Білі Айліш, яку люблять мільйони тинейджерів у наші дні. В магазині вам гарантована якість, а доставка здійснюється по всій Україні.

Источник: сайт 8nota.com.ua

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: