Стоматологічні фотополімерні лампи: що це таке

Стоматологічні фотополімерні лампи: що це таке

В сучасній стоматології активно використовуються пломби, які виготовляються зі світлотвердіючих матеріалів. Саме тому стоматологічні фотополімерні лампи такі актуальні. Вони дозволяють робити індивідуальний вид, форму, гарантують дуже гарну фіксацію. Вважається, що саме така лампа має змогу надати світло необхідної довжини, тому іншим приладом її замінити не можна, й це потрібно враховувати.

Зараз вдається знаходити прилад під будь-який бюджет, проте якщо варіант дорогий, то світить краще й довше. Тут вже стоматолог сам добирає, що для нього є зручним.

Особливості стоматологічної фотополімерної лампи

Класична фотополімерна лампа буває або стаціонарною, або бездротовою. Перший різновид встановлюється виключно на спеціальну стоматологічну установку. Його не можна перенести, змінити нахил чи якось ще трансформувати. Обрати таке обладнання складно, оскільки потрібно вивчити велику кількість характеристик, щоб фотополімерні лампи підійшли для стоматологічної установки. Бездротові більш комфортні у використанні. Їх можна встановлювати там, де зручно, переносити. Вони легкі й дуже компактні, тому ніколи не заважають стоматологам працювати. В технічних характеристиках така лампа не поступається стаціонарним, тому більшість експертів обирають саме її.

Загальні характеристики фотополімерної стоматологічної лампи

Варто зазначити, що спеціалістам необхідно придбати декілька різних моделей. Річ у тому, що всі фотополімерні матеріали, що використовуються в стоматології, зараз різні, тому не можна однаково практично працювати з усіма, маючи загалом лише одну лампу.

Під час вибору рекомендується враховувати:

  • кількість загальних режимів;
  • потужність;
  • дисплей;
  • час роботи.

Загалом лампи працюють від 10 до 20 секунд за раз, і це нормальний показник. Більшого наразі просто немає. Якщо є можливість роботи не тільки від розетки, а ще й від акумулятора, то це велика перевага, оскільки так можна ергономічно використовувати прилад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Обработка заказов и обслуживание клиентов: Эффективное управление заказами, оперативный ответ на вопросы покупателей и решение возникающих проблем

Що ще треба знати?

Стоматологічні фотополімерні лампи працюють від таймера. Це дуже зручно, якщо фотополімери, що використовуються експертом, мають схожі характеристики. Так результат точно буде позитивним, а техніка самостійно працюватиме з матеріалом. Якщо ж не застосовувати таймер, то потрібно буде постійно все перевіряти, щоб не знищити виріб через те, що його перетримали. Всю інформація представлена на сайті https://kmm.com.ua/shop/stomatoborud/fotopolimerni-lampi/

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: