Степан Дериволков эталонный чиновник-коррупционер Януковича вернулся в Украину?

Степан Дериволков эталонный чиновник-коррупционер Януковича вернулся в Украину?

Интересная активность в сети появилась по поводу Степана Дериволкова. Кстати, говорят, на фоне нынешних – толковый был мужик и воровал с прибыли. Но… попал под колесо истории. Непонятна нынешняя медиа-активность в его отношении. Как-то не верится, что он вернулся в Украину. Цитируем:

Дериволков Степан Дмитрович, екс голова митниці та екс заступник міністра доходів і зборів часів Януковича-Азарова. Степан Дмитрович — еталон чиновника — корупціонера, гуру контрабанди та бог схематозу. Зловживання та пограбування держави для Степана Дмитровича є метою усього життя. Та попри тимчасову офіційну віддаленість від бюджетного корита, пан Дериволков не сидить на місці, а щодня їздить в урядовий квартал на роботу. Отже як ми бачимо, безцінні скіли Степана Дмитровича стали у нагоді для окремих державних функціонерів. А поки пан Зеленський намагається затягнути нас у НАТО, пан #Дериволков і його лобі тягнуть державу в зворотному напрямку.

Дериволков Дмитро, син Степана Дериволкова, колишнього очільника Митниці. Дмитро – дуже рукастий парубок: зміг практично з нуля відновити (принаймні за документами) Dodge Viper SRT10, на якому  в 2012 році  розбився Сергій Чекашкін, тодішній директор департаменту в Мінекономрозвитку.

Респект Дімі ще й за те, що не вивіз цього красеня закордон.

Нам тут пишуть, що син митника Дериволкова — Деривласник. Нерухомості. Здібний хлопчина, який навряд чи зможе пояснити походження грошей, на які придбав ось це все 👇

💵 2 квартири в ЖК «Паркове місто» у Києві.

💵 2 гаражі в ЖК «Паркове місто» у Києві.

💵 2 будинки у Києві.

💵 1 нежитлове приміщення у Києві.

💵 1 квартира в Одесі.

💵 1 будинок в Одеській області.

💵 14 земельних ділянок !!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Досьє на Шефіра чому скоїли напад

📷 На фото — рішення КМДА від 2021 року, яким Дмитру Дериволкову передано у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку в Голосіївському районі міста Києва. 

🤷‍♂️ Виходить дуже цікаво, учасники бойових дій роками в судах відстоюють своє право на отримання земельної ділянки і все йде, мягко кажучи, туговато. Зате син зашквареного митника часів януковича все отримує. 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: