Соратник Зеленського Герус працює на Кремль — Москаль

Соратник Зеленського Герус працює на Кремль — Москаль

Напередодні можливого саміту у Нормандському форматі голова громадської організації «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль звернувся з листами до послів Франції та Німеччині в Україні, відповідно, пана Етьєна де Понсена та пані Анки Фельдгузен, в яких повідомив про те, що поправка голови комітету Ради з питань енергетики та ЖКП Андрія Геруса, що відкрила імпорт електроенергії з Росії, впроваджена в інтересах олігарха Ігора Коломойського.

Про це Москаль написав на своїй сторінці в Facebook.

«Напередодні можливого саміту у «Нормандському форматі» звернувся до послів цих країн з нагадуванням про те, як представник президентської партії «Слуга народу» Андрій Герус заради задоволення інтересів компаній Ігоря Коломойського відновлює співпрацю з країною-агресором, а також з другом Путіна з санкційного списку США та Канади», — повідомив він.

Москаль також опублікував фотокопії листів, які він відправив послам.

У зверненнях Москаль поінформував дипломатів про те, що ГО «Народ України проти корупції» раніше звернулася до спікера Верховної ради Дмитра Разумкова щодо необхідності термінового скасування правки народного депутата України Андрія Геруса (президентська фракція «Слуга народу») до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії» (реєстраційний номер 1084). Нагадаємо, прийняття цієї поправки відкрило можливість імпорту електроенергії з Російської Федерації. Президентом України Володимиром Зеленським даний закон було підписано, й він став чинним.

Москаль звернув увагу послів Франції і Німеччини на співпрацю Геруса з Росією

У своїх зверненнях він також нагадав, що компанією «Юнайтед Енерджі», яку пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, 1 жовтня була здійснена перша поставка електроенергії з РФ у російської компанії «Інтер Ріо».

«Наше занепокоєння викликає те, що Компанією «Інтер Ріо» керує пан Ігор Сечін — колишній Глава Адміністрації президента В. Путіна, колишній віце-прем’єр-міністр уряду Російської Федерації, людина яка входить в топ-10 найвпливовіших людей РФ, — зауважив він, додавши, що саме щодо Сечіна США та Канада наклали санкції за сприяння анексії частини Луганської та Донецької областей, а також за затримання українських моряків в Керченській протоці. — Наголошуємо, що дані оборудки пролобіював й допомагає здійснювати Голова Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, член фракції Політичної партії «Слуга народу» Андрій Герус».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вугільна зрада Зеленського. Вугілля через РФ з ОРДЛО та знищення вугільної галузі України

Москаль також підкреслив, що закупівля за допомогою депутатів президентської фракції електроенергії з РФ в той час, коли Росія здійснює відверту військову агресію проти нашої країни, викликала значний суспільний резонанс в українському суспільстві.

«Просимо врахувати дану інформацію напередодні переговорного процесу щодо Саміту у «Нормандському форматі» на рівні лідерів Франції, Німеччини, Росії та України, який може відбутися вже найближчим часом», — додав він.

 

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: