Смарт приставка до телевізора — особливості та можливості

Смарт приставка до телевізора —  особливості та можливості

Смарт приставка до телевізора (також можна зустріти назви STB, медіаплеєр або тюнер) — це малогабаритний пристрій, який підключається до телевізора і розширює його можливості. Смарт приставка приймає сигнал від телепровайдера, перетворює його і виводить зображення на екран.

Інтернет-магазин LeoBox пропонує різноманітну техніку для дому та офісу по вигідній ціні. В онлайн магазині LeoBox ви знайдете великий асортимент товарів, серед яких широкий вибір таких пристроїв як смарт приставка до телевізора, а також іншіх аксесуарів для ТВ.

Операційна система смарт приставки забезпечує зручний користувальницький досвід і можливість встановлювати програми, ігри та використовувати браузер. По суті, з приставкою ваш телевізор стає екраном комп’ютера, а завдяки USB-входам ви можете керувати пристроєм не тільки за допомогою пульта дистанційного керування, а й за допомогою клавіатури та миші.

Рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики приставки:

  1. Роз’єми. Для старого телевізора шукайте RCA або SCART, для сучасного телевізора шукайте HDMI, щоб насолоджуватися високоякісним зображенням.
  2. Підтримувана роздільна здатність екрану. Буде неприємно, якщо ваш телевізор підтримує Full HD, а приставка ні.
  3. Відтворювані формати файлів. Це залежить від того, що ви збираєтеся слухати і дивитися по телевізору, але загалом чим більше, тим краще.
  4. Ємність для зберігання. Якщо ви збираєтеся відтворювати або завантажувати фільми на телевізор, переконайтеся, що мінімальний простір на диску становить 8 Гб.
  5. Функція IPTV.
  6. Наявність, кількість і тип USB портів. Корисно для підключення флешки та контролерів.
  7. Операційна система. Деякі виробники віддають перевагу власним операційним системам, будьте готові, що ви не зможете встановити на них необхідні програми. Тому ми рекомендуємо вибрати Android.
  8. Функція TimeShift. Ви можете призупинити телевізійні трансляції, приставка починає запис на носій, щоб ви могли продовжити перегляд у зручний час.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  АТОвець закликав не голосувати за людину Деркача - Миколу Ногу на виборах мера Шостки

Приставка проти Smart TV. Що краще?

Обидва типи пристроїв дозволяють поєднувати перегляд традиційного телебачення з серфінгом в Інтернеті та установкою додатків. На цьому схожість закінчується і починаються відмінності.

Зазвичай «начинка», вбудована в смарт-телевізори, не така потужна, як у приставки. Для користувача це помітно по швидкості роботи, набору програм і об’єму пам’яті. Крім того, на приставку будуть приходити оновлення ОС, але телевізор, найчастіше, залишається в заводському стані, якщо ви не займаєтеся цим питанням самостійно. Також медіаплеєри підтримують більше додатків, але на деяких телевізорах ви можете навіть не знайти Play Market. Крім того, приставку можна легко змінити, а ось телевізор змінити набагато дорожче.

З фінансової сторони все залежить від телевізора, який ви виберете (або вирішите залишити той, який у вас є). Смарт приставки починаються від 50 доларів, а смарт-телевізори – від 300 доларів. Якщо порівнювати два рішення — Smart TV і звичайний телевізор з приставкою (зі схожою матрицею), то друге рішення, ймовірно, буде коштувати дорожче. Але якщо у вас вже є телевізор, і він вас влаштовує, або ви готові купити телевізор простіше (зазвичай смарт-телевізори входять у флагманську лінійку і мають досить значні характеристики), сміливо купуйте приставку, вийде економніше і ефективніше.

Телевізор і приставка — це більш гнучке рішення, коли придбавши хороший екран, ви можете оновити підключене обладнання з розвитком технологій.

Можливо, смарт-телевізори виграють тільки в ергономіці. Один пристрій і один пульт дистанційного керування. Нічого не плутає.

Підводячи підсумок, варто сказати, що неважливо, що ви виберете, ви зможете:

  • дивіться, що хочете, коли хочете;
  • грати у відеоігри та програми;
  • керувати переглядом з пульта, телефону, клавіатури та миші;
  • створювати списки відтворення, записувати програми та відкладати перегляд;
  • серфити в інтернеті і навіть спілкуватися в соціальних мережах.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: