“Слуга” Жупанин приховав в декларації дані співмешканки і квартиру за 2,9 мільйона

“Слуга” Жупанин приховав в декларації дані співмешканки і квартиру за 2,9 мільйона

Нардеп- «слуга» приховує в декларації співмешканку і квартиру

Народний депутат України фракції «Слуга народу» приховав в декларації за 2020 року дані про цивільній дружині і квартиру вартістю 2,9 мільйона гривень.

Про це йдеться у висновку Національного агентства з попередження корупції про результати повної перевірки декларації народного депутата України від партії «Слуга народу» Андрія Жупанин, передає «Слово і діло».

Так, в документі йдеться про те, що нардеп вказав невірний ідентифікаційний код його цивільної дружини Ярослави Власової. Також Андрій Жупанин не вніс до декларації квартиру в Києві, яку орендує Власова, і в якій вони проживають з липня 2020 року.

Крім того, депутат не вказав в декларації борг перед інвестиційною компанією «Арагон» – 2 млн. 964 тис. грн. За ці кошти у компанії депутат придбав квартиру.

Як відомо, Андрій Жупанин в минулому працював юристом в міжнародній компанії. Згідно з даними декларації народного депутата за 2020 рік, він і Ярослава Власова мають ще одну квартиру в Києві площею 83,7 кв. м. у спільній власності. Також у Жупанин є квартира в місті Виноградів на Закарпатті площею 88,7 кв. м.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Матиос вылетел из ГПУ

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: