“Слуга” Санченко – доходів немає, а квартиру в Києві купив за 3,5 млн грн – розпил на авторських правах?

“Слуга” Санченко – доходів немає, а квартиру в Києві купив за 3,5 млн грн – розпил на авторських правах?

Доходів немає, а квартиру в Києві купив: “Слуга” Санченко придбав нерухомість за 3,5 млн грн.

Депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу” Олександр Санченко задекларував придбання квартири 30 липня за 3,42 млн гривень в Києві.

Про це йдеться у відповідній декларації на сайті НАЗК.

Так, 2 серпня Санченко вніс зміни за поточний рік в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з документом, нерухомість Санченко придбав 30 липня. Площа даної квартири становить 116,1 кв. м. Вартість на час набуття права на квартиру становить 3 425 000 гривен, вартість за останній грошовою оцінкою – 3 482 913 гривень.

Зазначимо, що згідно з декларацією за 2020 рік, депутат з 2005 року безкоштовно користувався квартирою свого батька в Києві площею 44,7 кв.м.

Дохід Санченко в 2020 році, згідно з декларацією, склав 510 тис. гривень. На рахунку в “Приватбанку” депутата було 72 794 гривень , а також 49,5 тис. євро і 48 тис. доларів готівкою. Ні бізнесу, ні авто, ні цінної нерухомості у депутата не було задекларовано. Лише авторське право на пісні (спільно з керівником партії “Слуга народу” Олександром Корнієнком).

 

Нагадаємо Санченко, один із менеджерів Atlas Weekend (№137 у партійному списку «Слуги народу», зайшов після призначення Ірини Венедиктової Генеральним прокурором)

Зараз йде війна за право збирати гроші за використання авторських прав. У війну підключилося СБУ.

Подробности бойни  за право собирать деньги за использование авторских прав.

Нагадаємо, “Слуга народа” Потураев после “распила” на 8 млн стал владельцем новенького “Субару” стоимостью две годовые зарплаты.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Не хуже, чем в Китае. Как "слуги народа" готовят украинцам е-рабство

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: