Сергій Литвиненко “Слуга народу” – “кнопкодав” пов’язаний з вбивством майданівця – Луценко

Сергій Литвиненко “Слуга народу” – “кнопкодав” пов’язаний з вбивством майданівця – Луценко

За словами громадського діяча та екс-нардепа Ігоря Луценка, “слуга народа” Сергій Литвиненко ймовірно причетний до вбивства Юрія Вербицького.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook

“Оцей Сергій Литвиненко, депутат від слуги народу, котрого сьогодні спіймали на кнопкодавстві – людина, котра, можливо, причетна до вбивства Вербицького і викрадення мене під час подій Майдану. На момент балотування у нинішню Верховну Раду він був директором Зірненського спиртового заводу. Чудесним чином організатор мого викрадення Олексій Чеботарьов переховуючись у Росії, зберіг вплив на підприємства Укрспирту і тамтешні корупційні схеми”, – зазначив Луценко.

За його словами, саме Сергій Литвиненко, від імені Чеботарьова “рулив” означеними схемами протягом останніх років на своєму заводі.

“Зокрема бувший директор Укрспирту пан Лабутін називає саме зірненське підприємство як підконтрольне Чебі. І ще одне “співпадіння”. Олександра Волкова, котрого зараз судять за звинуваченням у співучасті у вбивстві Вербицького і моєму викраденні, захищає така собі адвокат Калініченко. За сумісництвом вона є адвокатом Зірненського спиртзаводу”, – додав Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Борис Баум - пособник оккупантов, после скандала с 1XBet сбежал из Украины

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: