Сквер у центрі Кропивницького оновлять до будівництва ресторану McDonald’s

Сквер у центрі Кропивницького оновлять до будівництва ресторану McDonald’s
McDonald’s висадить більше півсотні триметрових дерев у сквері Центральний, оновленою зеленою зоною містяни зможуть користуватися до початку будівництва ресторану мережі.

Власне заклад включно з необхідною інфраструктурою займе менше третини скверу. Про це повідомляє Гречка з посиланням на додаткові роз’яснення, надані компанією.

– Загальна площа скверу на перехресті вулиць Преображенської та Великої Перспективної складає 63,7 соток (0,637 га). Для побудови ресторану (включно з під’їздами ліній МакДрайву та літнім майданчиком) необхідна площа 18 соток (0,18 га), – цитує видання.

У компанії пояснили, що в ресторанах McDonald’s в Україні не передбачені парковки, відвідувачі на автомобілях замовляють страви з собою за допомогою сервісу McDrive, не покидаючи салону. Також вчергове наголошується, що мережа зацікавлена у максимальному збереженні дерев у сквері.

– З цією метою були проведені попередні консультації з відповідними технічними службами міста Кропивницький. Попередні висновки експертів та технічних служб свідчать, що частина скверу розташована на старих підвалах, які перебувають в аварійному стані, і дерева в цій ділянці також мають аварійний стан. Саме тому наш партнер пропонує в першу чергу спочатку провести додаткові перевірки підвалів та аварійних дерев спеціальними службами, після чого, базуючись на висновках і рекомендаціях фахівців, провести реконструкцію підвалів та облаштувати сквер, – цитує «Гречка».

Згідно поясненням компанії, кожне дерево окремо перевірять для визначення його реального стану незалежними фахівцями. Крім того, McDonald’s висадить близько 60 нових дерев висотою від трьох метрів.

Нагадаємо, ресторан глобальної мережі McDonald‘s має відкритися в обласному центрі в наступному році, він буде розташований у боковій частині скверу Центральний. Це буде одноповерховий заклад на 120 посадкових місць в залі та 100 – на терасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Почалися переслідування діючих офіцерів ЗСУ через критику розведення військ на Донбасі

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: