Скляні перила: особливості конструкції, типи та переваги

Скляні перила: особливості конструкції, типи та переваги

Скло відповідної товщини, якщо воно використовується як поруччя, може забезпечити прозорість і, якщо його правильно сконструювати, також може забезпечити конструктивні характеристики, і зазвичай його встановлюють у комерційних цілях (наприклад, у торгових центрах) і приватних будинках. Якщо ви хочете втановити скляні перила ми рекомендуємо звернутись до майстерні Кузня Львів https://kuznya-lviv.com.ua/services/peryla-zi-skla/. Усі працівники майстерні є висококласними спеціалістами, відданими фахівцями своєї справи, що працюють на результат.

Скляні перила

Основна вимога до парапету, який покликані замінити скляні перила, — це захист людей від падіння та контроль руху.

Попередні міркування щодо проектування

Дизайнер/архітектор повинен оцінити потребу в скляних поручнях і тип поручнів, які необхідно встановити, враховуючи ймовірні небезпеки, використання будівлі та ризики для користувачів будівлі.

Слід розглянути наведені нижче попередні специфікації проекту:

  1. У будівлі, яка використовується для багатьох цілей, слід передбачити або перила, призначені для надзвичайних чи екстремальних умов, або більше ніж один тип перил, залежно від місця розташування.
  2. Як правило, при зміні суміжних рівнів (600 мм в житлових приміщеннях, 380 мм в інших будівлях) необхідно передбачити перила для обмеження руху людей.
  3. Прийняті перила повинні бути розроблені таким чином, щоб звести до мінімуму ризик падіння, перекочування, ковзання або ковзання людей через щілини в поручні.
  4. У житлових приміщеннях та інших будівлях, де доступ дітей, щілини в перилах або заповненні не повинні бути більшими за 100 мм.
  5. Дизайнер/архітектор повинен переконатися, що всі елементи системи поручнів задовольняють критеріям, наведеним у відповідних стандартах, застосовних до регіону.
  6. З міркувань загальної безпеки готовий бар’єр не повинен мати гострих країв або виступів, які можуть завдати шкоди людям.
  7. Заповнювальні панелі та балясини призначені для підтримки та захисту користувачів. Вони повинні бути сконструйовані так, щоб утримувати людей, не завдаючи додаткових травм гострими краями, тонкими частинами, трубками з відкритими кінцями, виступаючими деталями тощо.
  8. Розрахунок повинен базуватися на горизонтальному рівномірно розподіленому навантаженні, прикладеному на умовній висоті 1,1 м над рівнем готової підлоги.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дмитрий Нагута. "Инфоциган" создает очередной лохотрон Horizon club

Види скляних перил

Чотири поширені типи скляних перил:

  1. Перила повної висоти

У повнозростових перилах скло є частиною або цілим елементом стіни; перила повинні бути ретельно розроблені відповідно до відповідних стандартів, що діють у регіоні.

Перила повної висоти

2. Перила зі скляною заповнювальною панеллю

У цьому типі перил основний каркас перил (верхня рейка та балясина) має бути розроблений таким чином, щоб витримувати навантаження, що прикладаються до верхньої рейки, а скло слід використовувати для формування панелей заповнення. Однак слід зазначити, що скло не підтримує мейнфрейм.

Перила зі скляною заповнювальною панеллю

Цей тип скляних перил можна розділити на чотири види:

1) Скло підтримується лише на вертикальних краях

Цей тип включає в себе вертикальні краї скла, які підтримуються фальцем у бік кожної вертикальної стійки. Таким чином, верхній і нижній краї скла відкриті. Скло також може підтримуватися накладними фітингами, закріпленими на стовпах. У всіх випадках потрібен поручень.

2) Скло підтримується лише горизонтальними краями

Цей тип передбачає поручень у верхній частині та швелер або рейку в основі скла. У цьому випадку поручень має бути сконструйований таким чином, щоб витримувати навантаження на поручні, а скло повинно витримувати навантаження заповнення.

3) Скло підтримується з усіх чотирьох країв

У цьому типі перил скло, яке утворюється в заповненні перил, підтримується з усіх чотирьох сторін.

4) Скло, закріплене латками/болтами

Ця система поручнів потребує двох рядів болтів для забезпечення жорсткого кріплення, що мінімізує прогин панелі. Ці кріплення призначені для передачі зусилля, яке додається до перил, на опорну конструкцію.

Оскільки ці кріплення займають обмежену площу поверхні скла та можуть спричинити великі напруги, необхідне ретельне дослідження, щоб визначити відповідну товщину скла, відстань між кріпленнями та розмір.

3. Окремо стояча скляна захисна огорожа

У цьому типі скляних перил скло розраховане на розрахункові навантаження. Тому кожна скляна пластина повинна бути жорстко притиснута до конструкції по нижньому краю, поручень прикріплений до верхнього краю скла, і не повинно бути балясин.

Окремо стояча скляна захисна огорожа

Якщо окремо стоячі перила постачаються без поручнів, кожна панель повинна витримувати повне відповідне розрахункове навантаження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Екскерівник апарату ліквідованого Верховного суду України поновився на посаді, йому присудили 2,4 млн грн компенсації

4. Брекет-системи

Ці системи є розширенням системи кріплення болтами, у якій болти є частиною кронштейна, який прикріплюється до підлоги або поверхні бетонної плити, сталевої або дерев’яної конструкції.

Слід ретельно вивчити використання цих систем, оскільки вони можуть спричинити надзвичайно високі навантаження на скло, де розташовані кронштейни.

Конструкція повинна збалансувати товщину скла та розташування кронштейнів для створення адекватної системи. Деякі системи можуть бути розроблені для отримання тестових даних, щоб виправдати їх використання.

Переваги скляних перил

Перевагами скляних перил є:

  1. Скляні перила прості в обслуговуванні, оскільки вони не гниють, не іржавіють і не гниють.
  2. Скляні перила не потребують фарбування та фарбування, що робить їх простими та економічними у догляді.
  3. Скляні панелі майже непомітні та забезпечують вільний огляд.
  4. Скляні перила легко встановити, забезпечуючи оптимальну безпеку. Вони стійкі до сильних вітрів і випадкових падінь, а також до несприятливих погодних умов.
  5. Будівлі зі скляними перилами виглядають більшими, ніж вони є, через напівпрозорість скла. Ця особливість підвищує ринкову вартість будівлі.
  6. Широке використання систем скляних перил можна пояснити їх стилістичною гнучкістю, різноманітністю та простотою монтажу.
  7. Ці конструкції скляних перил особливо універсальні, оскільки їх можна використовувати в будинках, на робочих місцях, в готелях і багатоквартирних будівлях.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: