Складські логістичні послуги — ідеальне рішення для бізнесу

Складські логістичні послуги — ідеальне рішення для бізнесу

Сучасний світ вимагає швидкого темпу роботи. Це стосується і справ бізнесу. Для забезпечення сталих процесів важливо правильно організувати всі етапи роботи: в тому числі й логістику. Більшість компаній прагне оптимізувати свою діяльність та зменшити витрати. В таких випадках актуальні спеціальні складські логістичні послуги, які надають оптимальний спосіб зберігання, управління запасами та ефективної доставки продукції до споживачів.

Особливості складських логістичних послуг

Логістика складу — це технологія управління запасами, яка забезпечує своєчасну доставку продукції. Її основними функціями є:

 • коригування асортименту відповідно до замовлень клієнтів;
 • зберігання та складування продукції;
 • надання послуг логістики (фасування товарів, підготовки їх до реалізації, формування наборів продукції тощо);
 • об’єднання дрібних партій товару у великі;
 • доставку продукції до кінцевих споживачів тощо.

Варто зауважити, що точний перелік залежить від конкретної організації. Співпраця з компанією, яка надає складські послуги, у порівнянні з самостійною організацією складу має чимало переваг: більш вигідна ціна, підвищення якості та перспектив розвитку підприємства.

Переваги переходу на логістичний аутсорсінг

Попит на логістичний аутсорсинг останнім часом помітно підвищився. Це пов’язано зі стрімким розвитком безпосередньо самих логістичних компаній, і широким переліком послуг, які вони здатні запропонувати бізнесу.

Переваги переходу на логістичний аутсорсинг:

 • всі питання логістики перекладаються на компанію, що надає послуги аутсорсингу;
 • суттєво знижуються витрати на логістику;
 • бізнес може максимально сконцентруватися на вивченні ринку та аналізу побажань споживачів;
 • компанія має можливість швидше адаптуватися до будь-яких змін на ринку;
 • можна підлаштувати рішення щодо закупівель та розподілу товарів під клієнтські запити;
 • гарантія оптимізації всіх важливих процесів;
 • підвищення керованості компанії, концентрація уваги на нових ідеях розвитку.

Згідно зі статистичними даними, організації, які надають послуги аутсорсингу, більш зацікавлені у підвищенні рентабельності підприємства-клієнта, ніж його власний персонал. Річ у тім, що в такій ситуації компанія-виконавець несе повну відповідальність за всі дії. Тому логістичний аутсорсинг потужно стимулює розвиток бізнесу та забезпечує його вихід на нові ринкові позиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  CAR-BRO - оклейка автомобиля бронепленкой в Киеве

Як обрати компанію, що надає складські логістичні послуги?

Ознаками висококваліфікованої компанії, як надає послуги логістичного аутсорсингу, є:

 • висока швидкість роботи;
 • точне виконання замовлень;
 • багаторічний досвід роботи в галузі;
 • комплексний підхід до виконання завдань;
 • висока якість надання послуг (визначається самостійно або ж за відгуками).

Не менш важливим фактором є діапазон можливостей. Компанія зобов’язана мати високий рівень компетенції та пропонувати послуги, необхідні для розв’язання конкретної задачі: зберігання, обробку замовлень, дистрибуцію тощо.

Актуальною є й технологічна інфраструктура. Необхідно поєднувати складські логістичні послуги з сучасними технологіями та системами управління, що значно оптимізує всі необхідні процеси.

Складські послуги актуальні для компаній, які планують розширення з регіонального до національного рівня. Не менш актуальними вони є і для малого та середнього бізнесу. Звичайно ж, логістичний аутсорсинг актуальний для великих компаній, які хочуть досягти максимальної ефективності шляхом зниження собівартості продукції та зменшення витрат на власний відділ логістики. Повного комплекс складської логістики актуальний також для компаній, які займаються імпортом та експортом товарів.

Складська логістика є раціональним рішенням для розподілу, оформлення та обліку товарів, які треба зберігати. Правильно побудована логістична система частково забезпечує успішність бізнесу, його стабільний розвиток, а також зростання кількості клієнтів. Оскільки для більшості підприємств організувати такі процеси власними ресурсами нерентабельно, є сенс віддати логістичні функції на аутсорсинг.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: