Скандальний нардеп Дубінський не вважає білоцерківських «тітушок» злочинцями

Скандальний нардеп Дубінський не вважає білоцерківських «тітушок» злочинцями

Повідомлення засобів масової інформації щодо кримінального минулого керівника білоцерківського районного штабу «Слуга народу» Дмитра Киришуна не є доказами

Як повідомляє «Моя Київщина», відповідаючи під час прес-конференції на питання журналістів про те, чому було призначено головою Білоцерківського партійного осередку та керівником районного штабу партії «Слуга Народу» (виборчий округ №90) Дмитра Киришуна, відомого організатора «тітушок» під час Антимайдану у 2014 році, депутат Верховної Ради України, обраний головою Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський зазначив:

Пан Киришун працював, ще в далекому минулому, в аграрній фірмі з людиною Тітушко — справжнім, власне, на цьому його зв’язок з «тітушками» закінчується. Він не є фігурантом кримінальних справ по «Майдану», не є фігурантом якихось навіть розборок. А чому виникають питання по Киришуну, із моєї точки зору, Білоцерківський район є районом з одним із найсильніших електоральних напруг, тому що там є інтереси Василя Хмельницького, чинного мера Дикого і ще двох груп впливу, які хотіли би призначити свого голову. Всі ці групи, щоб Ви просто розуміли, приходять до нас з пропозиціями, якимось чином, об’єднається, домовиться. І все дуже сильно не хочуть з Киришуном мати справу, тому що в нього зараз там рейтинг досить високий, навіть вище ніж у людей, які претендують на посаду міського голови ОТГ у Білій Церкві. Тому я пов’язую це з цим. Якщо у вас будуть докази, конкретні факти — то будь ласка. Що стосується кримінальних розглядів, у нас за кримінальним кодексом, до речі зміненим після Революції Гідності, я зараз як народний депутат напишу на вашу газету заяву в поліцію і в мене через дві години буде ЕРДР і кримінальна справа. Тому кримінальних справ може бути багато, а вирок – один, чи не бути його, — сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Нардепа Олександра Дубінського знову висміяли на каналі «ZEshkvar». Відео

Варто зазначити, що раніше Дубінський вже переслідував журналістів із заявами до правоохоронних органів. Головне слідче управління Національної поліції викликало на допит головного редактора агентства журналістських розслідувань «Слідство.інфо» Анну Бабинець, яка вважає, що причиною цього є її запит Дубінському.

Також Дубінський відзначився своїм автопарком.

Що ж до Киришуна, то у кримінальному світі за ним закріплена кличка «Діма-Звєзда», а він особисто прославився історіями з «віджимом» агробізнесу. У часи Революції Гідності він активно підтримував Антимайдан, був одним із постачальників «тітушок», яких шукав серед білоцерківських спортсменів.

Близьким товаришем Киришуна є Олексій Сломчинський, який був членом батальйону «Торнадо», у складі якого воював на Донбасі, і який відсидів строк за вбивство власної дружини молотком.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: