Що вам потрібно знати про зубні імплантати

Що вам потрібно знати про зубні імплантати

Протягом багатьох років з’являється кілька оновлень у варіантах заміни зубів. У минулому деревина, слонова кістка і навіть зуби тварин були матеріалами, які люди використовували для виготовлення зубних протезів.

Факти про зубні імплантати

На щастя, тепер ми маємо більш надійні досягнення, які роблять заміну зубів більш привабливою, зручною та ефективною. Більш докладно про якісну імлантацію читайте тут.

Зубні імплантати використовують науку, наголошуючи на естетиці, щоб зробити замінні зуби, які нагадують природний зуб. Вони мають ту перевагу, що зберігають структуру вашого обличчя та зупиняють додаткову втрату зубів.

Як давно існують зубні імплантати?

Ви можете бути здивовані, виявивши, що зубні імплантати існують вже давно. У 1965 році доктор Пер-Інгвар Бранемарк використав зубні імплантати, щоб відновити посмішку волонтера.

У сфері стоматології знадобилося досить багато часу, щоб імплантати були повністю прийняті. Дослідження показують, що вони є не тільки безпечним, але й дуже ефективним вибором для відновлення зубів.

Зараз мільйони людей у ​​всьому світі мають чудові набори імплантованих зубів.

Матеріали, що використовуються для імплантатів

Імпланти мають дві основні частини — штифт і коронку.

Стоматологічний штифт: штифт – це частина, яка зрощується з кісткою. Він йде в область щелепи — матеріал для цього — титан. Цей метал відомий своєю довговічністю і викликає менше алергічних реакцій у пацієнтів.

Іншим матеріалом, який можна використовувати для стовпа, є цирконій. Використовується лише в рідкісних випадках, якщо у пацієнта є алергія на титан, оскільки він не містить металу.

Зубна коронка

Верхня частина називається короною. Він повинен відповідати формі і кольору ваших природних зубів.

Зубні коронки можуть виготовлятися з металу, кераміки або порцеляни. Останній можна комбінувати з металом для більшої міцності коронки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Признаки необходимости ремонта двигателя

Досвідчені стоматологи  допоможуть вам вибрати матеріал, який вам підходить. Вибір ґрунтуватиметься на стані здоров’я порожнини рота, звичках і місці імплантування.

Які бувають різні типи імплантатів?

За допомогою зубних імплантатів ви можете замінити лише один зуб або замінити всю зубну дугу.

Можлива заміна кількох зубів за допомогою мостів. У цій ситуації зубні імплантати будуть служити якорями для утримання коронок посередині.

Якщо ви хочете зробити повну арку, ви можете вибрати 4 або 6 стовпів. Чим більше постів, тим більше стабільності. Стовпи утримають протез, щоб він залишався на місці під час розмови чи їжі.

Для повних імплантатів ви можете обрати фіксовану або знімну дугу. Якщо ви обираєте знімний тип, ви просто повертаєте їх на місце після очищення.

Імплантати того ж дня, які також називають імплантатами негайного навантаження, є найновішим типом. Необхідна лише одна процедура. Це доступно лише тим, хто має достатню кісткову підтримку в області щелепи.

Зубні імплантати популярні тому, що вони виглядають настільки природно після встановлення. Ви можете вибрати потрібну форму і колір зубів.

Процедура імплантації зубів

Це 4 етапи процедури імплантації зубів:

  1. Видалення пошкодженого зуба
  2. Імплантація штифтів у щелепну кістку*
  3. Період загоєння — займає 4-6 місяців
  4. Постановка зубних коронок

*Примітка. Деяким пацієнтам потрібна підтяжка пазухи, щоб запобігти проникненню імплантату в порожнину пазухи. Пацієнтам, які зазнали втрати кісткової маси через відсутність зуба, потрібен кістковий трансплантат, щоб створити міцну основу штифта.

Досвідчені стоматологі можуть детальніше пояснити, як працює процедура імплантації зубів.  Але не завжди потрібна імплантація. Деякі проблеми можна вирішити встановивши вініри на зуби. Вініри у Львові вам допоможуть відчути себе впевнено та усміхатися частіше. Не можна їх розглядати, як повну заміну брекет-системам. Про це детальніше можна узнати за посиланням.  Вініри можуть виправити візуально положення зубів. У багатьох випадках ортодонт та протезист працюють в парі та спільно шукають рішення естетичних проблем зубного ряду.  Якщо ви зацікавлені в отриманні зубних імплантатів або винірів. Провідні стоматологі пропонують варіанти, як повернути вашій посмішці чарівність.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: