Що таке онлайн-обмінники, принцип роботи, як вибрати сайт для обміну електронних валют

Що таке онлайн-обмінники, принцип роботи, як вибрати сайт для обміну електронних валют

Для кожного користувача криптовалют актуальні способи їх обміну один на одного або традиційні кошти. Онлайн-обмінники електронних валют – один з найзручніших і найшвидших способів керувати своїми фінансами, за лічені хвилини.

Принцип роботи обмінників

Технічно всі обмінні послуги влаштовані однаково, відрізняються вони лише інтерфейсом, умовами, швидкістю роботи:

Користувач створює обліковий запис, в якому згодом зберігатиметься інформація про всі операції. Також наявність облікового запису дає право на отримання накопичувальної знижки та на користування реферальною програмою.
Користувач вибирає напрямок переказу коштів та створює заявку. При цьому відображається поточний курс та інформація про комісію.
Обмінник дає деяку кількість часу (наприклад, 20 хвилин) на оплату заявки за введеними реквізитами. При цьому курс фіксується та не змінюється протягом даного проміжку.

В особистому кабінеті можна переглянути статус заявки.

Час обробки залежить від двох основних факторів: швидкість роботи платіжних систем та спосіб обробки заявок на самому обміннику (він може бути ручним, напівавтоматичним або автоматичним). Третій варіант найшвидший.

Як вибрати хороший обмінник

Насамперед рекомендуємо знайти моніторинг – сайт, який збирає інформацію про всі перевірені робочі сервіси із зазначенням курсів обміну за вибраними валютами.

Вони допоможуть зробити первинне відсівання – знайти майданчики з найвигіднішим курсом. Крім того, на хороших моніторингах розташовуються тільки чесні сервіси, для цього їх перевіряють за багатьма критеріями перш ніж додати до списку.

Вибравши зі списку 2-3 варіанти, що сподобалися, необхідно перейти на них і вивчити більш докладно — інформацію, умови обміну, тривалість роботи, резерви, контакти. Що більше інформації надає сервіс, то більше до нього довіри. Не варто зв’язуватися з майданчиками, які не мають достатньої кількості коштів у резервах, оскільки в цьому випадку обміни відбуватимуться повільно, чекаючи поки що хтось не поповнить рахунок потрібною валютою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дмитрий Коновал и Дмитрий Шувал провернули грандиозную аферу AssetG Finance. Большое разоблачение

Заглянувши в розділ «Часто поставлених питань», можна дізнатися про те, як діяти у разі проблем і скільки часу в середньому займають операції, за яким графіком працює техпідтримка. Зрештою, можна спробувати перевести мінімально можливу суму, щоб на особистому досвіді переконатися, що все добре.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: