Що таке криптовалюта

Що таке криптовалюта

Криптовалюти стають все більш популярними за останні кілька років — станом на 2018 рік їх було понад 1600! І кількість постійно зростає. З цим зріс попит на розробників блокчейну (технології, що лежить в основі криптовалют, таких як біткойн) . Заробітна плата розробників блокчейнів показує, наскільки їх цінують: згідно з Indeed , середня зарплата повного розробника становить понад 112 000 доларів США. Існує навіть спеціальний веб-сайт для роботи з криптовалютою.

Незалежно від того, чи цікавить вас кар’єра розробника блокчейнів, чи ви просто хочете бути в курсі останніх тенденцій у сфері технологій, більш локладно про криптовалюти ви можете узнати на сайті https://cryptonovunu.com, а саме що таке криптовалюта та чому вона важлива, допоможе вам добре почати. Тут ми повторимо те, про що йдеться у відео.

Коротка історія криптовалюти

В епоху печерної людини люди використовували бартерну систему, за якої товари та послуги обмінювалися між двома або більше людьми. Наприклад, хтось може обміняти сім яблук на сім апельсинів. Бартерна система вийшла з широкого вжитку, оскільки мала кілька явних недоліків:

  • Вимоги людей мають збігатися — якщо у вас є чим торгувати, хтось інший має цього хотіти, а ви маєте хотіти те, що пропонує інша людина.
  • Немає загальноприйнятої міри вартості — ви повинні вирішити, скільки своїх предметів ви готові обміняти на інші, і не всі предмети можна розділити. Наприклад, ви не можете розділити живу тварину на менші одиниці.
  • Товар нелегко транспортувати, на відміну від нашої сучасної валюти, яка поміщається в гаманець або зберігається на мобільному телефоні.

Після того, як люди зрозуміли, що бартерна система працює не дуже добре, валюта пройшла кілька ітерацій: у 110 році до нашої ери була викарбувана офіційна валюта; у 1250 р. н. е. по всій Європі були представлені та використовувалися позолочені флорини; а з 1600 по 1900 рік паперова валюта набула широкої популярності та стала використовуватися в усьому світі. Так виникла сучасна валюта, яку ми знаємо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Какие типы двигателей у мотоблоков и как правильно выбирать на них запчасти

Сучасна валюта включає паперову валюту, монети, кредитні картки та цифрові гаманці — наприклад, Apple Pay, Amazon Pay, Paytm, PayPal тощо. Усе це контролюється банками та урядами, а це означає, що існує централізований регуляторний орган, який обмежує роботу паперової валюти та кредитних карток.

Традиційні валюти проти криптовалют

Уявіть собі сценарій, у якому ви хочете відплатити другу, який купив вам обід, надіславши гроші онлайн на його чи її рахунок. Є кілька способів, якими це може піти не так, зокрема:

  • Фінансова установа може мати технічну проблему, наприклад її системи не працюють або машини не працюють належним чином.
  • Ваш обліковий запис або обліковий запис вашого друга могли зламати — наприклад, це могла бути атака типу «відмова в обслуговуванні» або викрадення особистих даних.
  • Можливо, було перевищено обмеження на переказ для вашого облікового запису або облікового запису вашого друга.

Є центральна точка провалу: банк.

Ось чому майбутнє валюти за криптовалютою. А тепер уявіть подібну транзакцію між двома людьми, які використовують додаток для біткойнів. З’являється сповіщення із запитанням, чи впевнений користувач, що готовий переказати біткойни. Якщо так, відбувається обробка: система ідентифікує особу користувача, перевіряє, чи має користувач необхідний баланс для здійснення транзакції тощо. Після цього платіж переказується, а гроші надходять на рахунок одержувача. Усе це відбувається за лічені хвилини.

Таким чином, криптовалюта усуває всі проблеми сучасного банківського обслуговування: немає обмежень щодо коштів, які ви можете переказати, ваші рахунки неможливо зламати, і немає центральної точки збою. Як згадувалося вище, станом на 2018 рік доступно понад 1600 криптовалют; деякі популярні з них: Bitcoin, Litecoin, Ethereum і Zcash. І щодня з’являється нова криптовалюта. Враховуючи, наскільки вони зараз розвиваються, є хороші шанси, що попереду буде ще багато!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Виды профильных труб по методу изготовления, форме, материалу и размерам

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта — це закодований рядок даних, що представляє грошову одиницю. Однорангові мережі під назвою блокчейни відстежують і організовують транзакції криптовалюти, такі як купівля, продаж і передача, а також служать безпечними книгами транзакцій. Використовуючи технологію шифрування, криптовалюта може служити як валютою, так і системою обліку.

Криптовалюта — це цифрова або віртуальна валюта, призначена як засіб обміну. Він дуже схожий на реальну валюту, за винятком того, що він не має жодного фізичного втілення та використовує криптографію для роботи.

Оскільки криптовалюти працюють незалежно та децентралізовано, без банку чи центрального органу влади, нові одиниці можна додавати лише після виконання певних умов. Наприклад, у випадку з біткойнами лише після додавання блоку до ланцюга блоків майнер отримає винагороду біткойнами, і це єдиний спосіб генерувати нові біткойни. Ліміт для біткоінів становить 21 мільйон; після цього біткойни більше не вироблятимуться.

Переваги криптовалюти

З криптовалютою вартість транзакції низька або взагалі нульова — на відміну, наприклад, від комісії за переказ грошей із цифрового гаманця на банківський рахунок. Ви можете здійснювати транзакції в будь-який час дня і ночі, і немає обмежень на покупки та зняття коштів. І кожен може вільно використовувати криптовалюту, на відміну від створення банківського рахунку, для якого потрібна документація та інші папери.

Міжнародні операції з криптовалютою також є швидшими, ніж банківські перекази. Електронний переказ займає приблизно півдня, щоб гроші були переміщені з одного місця в інше. З криптовалютами транзакції займають лише лічені хвилини або навіть секунди.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: