Що таке автомобільний евакуатор і для чого він потрібний

Що таке автомобільний евакуатор і для чого він потрібний

Автомобільний евакуатор – це спецтехніка, яка призначена для навантаження, перевезення та розвантаження автотранспорту, що втратив можливість самостійно пересуватися. Найчастіше така ситуація відбувається у разі серйозної поломки автомобіля або після ДТП, тоді потрібен цілодобовий евакуатор.

Компанія «Евакуатор Сервіс» надає послуги професійної евакуації автомобілів техніки до точки проведення ремонту, огляду або стоянки. Тільки у нас вартість за км від 15 гривень плюс найоперативніша подача техніки до місця події. Ви можете викликати автоевакуатор в будь-який час доби, зв’язавшись з оператором по контактним телефоном.

Існує два основні види евакуаторів: легкові, призначені для транспортування авто, маса яких не перевищує 3 тонн; вантажні, що використовуються під час транспортування вантажів понад 3 тонни.

Конструктивно евакуатор є вантажним шасі з платформою, лебідковим обладнанням і підйомником. Платформа — це цільнозварна каркасна конструкція з покриттям з листової сталі. Вони бувають як ламані, і прямі. Перші можуть зрушуватися, другі встановлені стаціонарно. Ломані платформи дозволяють робити всі операції з навантаження та розвантаження автомобіля швидше, ніж прямі.

 

Робота евакуатора

Залежно від навантажувального обладнання спецтехніка подібного типу поділяється на два види: — установки з краново-маніпуляторним обладнанням; установки лебідкового типу.

Евакуатори з лебідковим обладнанням, як правило, є більш простим і дешевим варіантом, проте не завжди дозволяють успішно завантажити автомобіль на платформу. Наприклад, якщо до автомобіля, що постраждав у ДТП, немає зручного доступу, або він занадто пошкоджений. З іншого боку, якщо автомобіль просто зламався у дорозі, такий евакуатор цілком згодиться.

Евакуатор, обладнаний міні-краном-маніпулятором, дозволяє здійснювати навантаження автомобілів на платформу з відстані до 4 метрів. До того ж, якщо транспортний засіб має серйозні пошкодження, саме такий евакуатор може перенести його на вантажну платформу для подальшого перевезення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Новое рождение старого релиза 2012 года, или что изменилось в Starburst от NetEnt

Після навантаження постраждалий автомобіль надійно фіксується на платформі за допомогою натяжних ременів кріплення. Для забезпечення додаткової стійкості в процесі навантаження з шасі евакуатора висуваються спеціальні опорні гідроциліндри, що перешкоджають перекиданню.

На сьогоднішній день існує чимало компаній, які надають послуги евакуації транспортних засобів. При цьому викликати евакуатор у Києві можна в будь який час, коли особливо неприємно залишитися на узбіччі зі зламаним автомобілем.

Можна звичайно спробувати просто залишити авто на ніч у надії, що з ним нічого не трапиться і поїхати додому на автобусі, проте велика ймовірність, що по-перше, потім все одно доведеться вдатися до послуг евакуатора, а по-друге, за цей час вашим авто може статися все, що завгодно.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: