Сергій Гончарук – засновник «Odesa`s First Private Dental Center»

Сергій Гончарук – засновник «Odesa`s First Private Dental Center»

Сергій Гончарук – засновник Першого одеського приватного стоматологічного центру (Dental Center), лікар-стоматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, науковий співробітник та меценат. Завдяки впровадженню інноваційних рішень світової стоматології, він зумів зробити Dental Center найвідвідуванішим стоматологічним закладом в Одесі, що відрізняється не лише переліком послуг, а перш за все унікальним підходом до обслуговування усіх категорій пацієнтів.

Для зручності отримання послуг мешканцями будь-якого району Одеси, Сергієм Гончаруком було відкрито одразу два відділення центру. На сьогодні Dental Center успішно функціонує на вул. Дюківська, 5 (центр міста) і на вул. Гранітна, 2 (Таїрова), де Сергій Володимирович безпосередньо веде власну стоматологічну практику.

Важливу роль у побудові успішного підприємства завжди відіграє розумний підхід до управління та організації процесу. Так Сергієм Володимировичем було обрано для оснащення центру обладнання від кращих світових виробників: Castellini, Leica, Melag, Dentsply Sirona, Vatech, Fastbraces Tecnhology.

Це дозволило охопити весь спектр послуг:

  • Дитяча, підліткова та доросла стоматологія;
  • Рентген діагностика зубів та обстеження під мікрокопом;
  • Хірургія, протезування та імплантація;
  • Терапія, гігієна та пародонтологія;
  • Ортопедія;
  • Ортодонтологія.

Нове бачення було впроваджено і при ціноутворенні, задля створення прозорої системи оплати послуг. Головним правилом, встановленим Сергієм Гончаруком, є незмінність вартості, оголошеної в рамках плану лікування, за виключенням зменшення ціни. Щороку клініку відвідують тисячі пацієнтів і вони, на думку засновника центру, мають право отримувати коректну інформацію з самого початку, бо це є основою довіри між лікарем та пацієнтом.

Завдяки такому підходу у 2019 році Odesa’s First Private Dental Center виборов нагороду найкращого підприємства року в стоматологічній галузі медицини та був нагороджений Кабінетом Міністрів України.

Варто зазначити що Сергій Гончарук, приймаючи участь у різноманітних соціальних заходах, є прикладом  добропорядного громадянина своєї держави. Він є організатором багатьох благодійних проектів, серед яких:

  • 100 сертифікатів ветеранам на пожиттєве лікування в Dental Center (клініка вже прийняла 57 ветеранів, здійснила 37 виїздів на дім та встановила 48 протезів);
  • Безкоштовне обстеження та лікування дітей зі 100 багатодітних сімей Одеси;
  • Безкоштовне обстеження та лікування викладачів одеських шкіл та вишів;
  • Безкоштовне лікування сестер Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Fit for 55: Куда движутся французская и немецкая автомобильная промышленность?

Метою Сергія Володимировича є допомога усім, хто потребує вирішення стоматологічних проблем. Саме тому, не обмежуючись робочими годинами, він займається благодійністю та залучає колег свої клініки до допомоги воїнам ЗСУ (роблячи знижку 20%), дітям, займається організацією семінарів та проведенням лекцій щодо правильного догляду за ротовою порожниною та профілактики захворювань зубів, запрошуючи цілі сім‘ї на безкоштовні зустрічі з фахівцями центру. Такі акції та ознайомчі лекції проводяться на постійній основі. Деталі ви можете знайти на соціальних сторінках центру Odesa`s First Private Dental Center.

Головне кредо Odesa`s First Private Dental Center — це якість, професіоналізм, доступність та індивідуальний підхід. І Сергій Гончарук, як головний лікар-стоматолог Dental Center та новатор у сфері стоматології в Одесі, впроваджує новітні ідеї в діяльність клініки і робить усе, щоб забезпечити клієнтам здорове майбутнє.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: