СБУ розслідує дії власників бренду Rollton, які пов’язані з росіянами

СБУ розслідує дії власників бренду Rollton, які пов’язані з росіянами

Власниками бренду страв швидкого приготування Rollton в Україні зацікавилися у Службі безпеки України. Як з’ясувала редакція 368.media , розслідування проводиться у рамках справи по ч. 4 ст. 110-2 КК — фінансування дій з повалення держаної влади.

В ході досудового розслідування встановлено, що на території України здійснює діяльність з виробництва та оптової торгівлі харчовими продуктами ТОВ «Маревен Фуд Європа у місті Біла Церкваз капіталом в 1,49 млрд гривень. Кінцевими бенефіціарним власником  є компанія Mareven Food Holdings ltd, зареєстрована в Республіці Кіпр. В становлено, що засновником офшору через кіпрську компанію Future Generation Holdings ltd виступає кіпрська інвестиційна компанія Orange Moon Investment ltd.   Директором останньої являється громадянка рф Лейла Бейдієва, яка, в той же час, є секретарем компанії «Маревен Фуд Холдингз Лімітед».

СБУ розслідує дії власників бренду Rollton, які повязані з росіянами

За результатами аналізу інформації, зазначеної в витягах з реєстру компаній Республіки Кіпр  додатково підтверджуються відомості про те, що Бейдієва  являється громадянкою країни-агресора. Mareven Food Holdings ltd провадить свою діяльність в рф і є засновником та кінцевим бенефіціаром російської  ООО «Маревен Фуд Сэнтрал» (ИНН 5077018948, ОГРН 1065077007489, адреса реєстрації: м. Серпухов, с. Івановське), яке також займається виробництвом харчових продуктів.  За наявними даними, фактичне управління фінансово-господарською діяльністю фірм здійснює громадянка рф.

Встановлено, що фактично інтелектуальна власність на торговельні марки, виробництво яких здійснює ТОВ «Маревен Фуд Європа», а саме макаронні вироби швидкого приготування «Роллтон», належить компанії-резиденту рф ООО «Маревен Фуд Сэнтрал».

Крім того, компанія Mareven Food Holdings ltd, ТОВ «Маревен Фуд Європа» та ООО «Маревен Фуд Сэнтрал» використовують спільний корпоративний Інтернет-сайт, а саме: mareven.com, mareven.ua, mareven.ru.

За наявними даними, російське ООО «Маревен Фуд Сэнтрал» протягом 2021 року отримало прибуток у сумі 19,5 млрд рублів, з яких було сплачено податки до федерального бюджету, з якого у подальшому фінансуються державні структури рф, в т.ч. міноборони рф, тим самим фактично здійснюється забезпечення збройної агресії рф проти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Мошенники в Киеве обещали помочь с украинским гражданством за 11 тысяч долларов

Крім цього, встановлено, що з 2019 по даний час, ТОВ «Маревен Фуд Європа» укладаються договори із ООО «Маревен Фуд Сэнтрал» на постачання виробленої в Україні продукції до рф та забезпечення її реалізації на території країни-агресора, договори на закупівлю ТМЦ із рф, сплачуються грошові кошти на користь вищевказаного резидента рф, в т.ч. роялті за використання російської торгової марки «Роллтон» та грошові кошти на користь підприємств резидентів рф за рекламні відеоролики «Русская Италия».

Слідство вважає, що  українська компанія та її засновники мають відношення до російського капіталу, а кошти від реалізації товарів спрямовуються на користь резидентів російської федерації та використовуються для підтримки збройної агресії рф проти України.

У той же час, отримано інформацію, що посадовими особами «Маревен Фуд Європа», а саме керівником , за вказівки власників, з метою уникнення дії законів «Про санкції» та «Про основні засади примусового вилучення в Україні об`єктів права власності російської федерації та її резидентів», вживаються заходи щодо запобігання блокування активів та виведення капіталів за межі України.

Зокрема, «Маревен Фуд Європа» 27 липня змінила кінцевого бенефіціарного власника на кіпрську Jelmond LTD засновником якої вказаний громадянин В’єтнаму Тран Туан Мінь.. Таким чином, слідчий продовжує, що  компанія має відношення до російського капіталу, а тому існує високий ризик у прийнятті рішень керівництвом товариства на шкоду державній безпеці України. Суд вже наклад арешт на завод. Зміну власників також перевіряютьу АМКУ.

СБУ розслідує дії власників бренду Rollton, які повязані з росіянами

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: