Розроблено найпотужніший у світі реактивний дрон з вертикальним зльотом (ВІДЕО)

Розроблено найпотужніший у світі реактивний дрон з вертикальним зльотом (ВІДЕО)

FusionFlight розробила JetQuad – найпотужніший у світі реактивний дрон з вертикальним зльотом.

Компанія FusionFlight з Техасу (США) заявила про створення самого маленького і найпотужнішого реактивного безпілотника в світі. Модель має індекс «AB5 JetQuad» і здатна злітати вертикально, використовуючи поворотні сопла двигунів. Причиною створення такої машини її конструктори назвали необхідність забезпечити компактні літальні апарати більшою потужністю, ніж видають електричні мотори.

Переваг у реактивних систем перед електричними маса. По-перше, велика потужність. По-друге, здатність до польоту на високих швидкостях. По-третє, заправка дизельним паливом займає всього кілька хвилин проти мінімум однієї години зарядки у випадку з літій-іонними батареями. При цьому рідке пальне містить в 40 разів більше енергії, з розрахунку на одиницю маси паливного відсіку.


Максимальна вантажопідйомність AB5 становить 18 кг при власній масі в 23 кг і вазі бака з паливом ще 18 кг. Цього обсягу пального вистачить на 15 хвилин польоту з крейсерською швидкістю 480 км / год або на 30 хвилин зависання в повітрі. Втім, це показники прототипу – в майбутньому конструктори хочуть поставити форсажні камери, щоб збільшити швидкість польоту.

Окремий інтерес викликають дизельні мікротурбіни реактивні двигуни, потужність яких становить 149 кВт у кожного. Їх поворотні сопла мають такі кути руху, що реактивна струмінь ніколи не спрямована прямо вниз, навіть при вертикальному польоті. Завдяки цьому можна підвісити знизу до безпілотнику вантаж і він залишиться в цілості.

Вихід AB5 JetQuad на ринок намічений на 2021 рік. Вартість одного екземпляра складе $ 200-250 тис. В залежності від конфігурації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Макс Поляков является пособником сепаратистов и публично финансирует их СМИ

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: