Розпродаж на Чорну П’ятницю в Україні

Розпродаж на Чорну П’ятницю в Україні

Чорна П’ятниця — це щорічний розпродаж, який проводиться в США в день після Дня подяки. У 2023 році Чорна П’ятниця припадає на 24 листопада. В Україні цей розпродаж також набирає популярності, і все більше інтернет-магазинів пропонують знижки на свої товари.

Розпродаж на Чорну П’ятницю 2023 року в Україні

Наразі, 18 жовтня 2023 року, на сайті рейтингу vtop-shop.com.ua вже представлені інтернет магазини зі знижками до 90%. Серед найпопулярніших категорій товарів, які можна придбати зі знижкою, є:

 • Електроніка: смартфони, ноутбуки, телевізори, комп’ютери, побутова техніка тощо.
 • Одяг та взуття: одяг для чоловіків, жінок і дітей, взуття, аксесуари тощо.
 • Товари для дому: меблі, декор, текстиль, посуд тощо.
 • Товари для дітей: іграшки, дитячий одяг та взуття, товари для годування тощо.

Календар розпродажу

Більшість інтернет-магазинів в Україні починають розпродаж на Чорну П’ятницю ввечері 23 листопада і продовжують його до 27 листопада. Однак деякі магазини можуть розпочати розпродаж раніше або продовжити його надовше.

Рейтинг розпродажу

На сайті vtop-shop.com.ua можна знайти рейтинг інтернет-магазинів, які візьмуть участь у розпродажі на Чорну П’ятницю 2023 року. Цей рейтинг заснований на відгуках користувачів, які оцінюють магазини за такими критеріями, як ціни, асортимент, швидкість доставки та обслуговування клієнтів.

Поради щодо покупки товарів на Чорну П’ятницю

Щоб зробити найкращі покупки на Чорну П’ятницю, слід дотримуватися таких порад:

 • Заздалегідь визначтеся з товарами, які ви хочете купити. Це допоможе вам не витрачати час і нерви на пошуки знижок.
 • Порівняйте ціни в різних магазинах. Не поспішайте купувати товар в першому ж магазині, який ви побачите. Порівняйте ціни в різних магазинах, щоб знайти найкращу пропозицію.
 • Не купуйте товарів, які вам не потрібні. Чорна П’ятниця — це чудова можливість заощадити гроші, але не варто витрачати їх на те, що вам не потрібно.
 • Будьте готові до черг. У день розпродажу в магазинах може бути багато людей. Будьте готові до черг, щоб не втратити час і можливість купити товар з хорошою знижкою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Преимущества коммутаторов HP

Додаткові поради

 • Зареєструйтеся в інтернет-магазинах, щоб отримувати сповіщення про розпродажі. Це допоможе вам бути в курсі всіх акцій та знижок.
 • Створіть список бажань у ваших улюблених інтернет-магазинах. Це допоможе вам швидко знайти товари, які ви хочете купити.
 • Використовуйте купони та промокоди. Багато інтернет-магазинів пропонують купони та промокоди, які дозволяють отримати додаткові знижки.

Висновок

Чорна П’ятниця — це чудова можливість заощадити гроші на покупках. Однак, щоб зробити найкращі покупки, важливо дотримуватися деяких порад.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: