Росія оголосила дефолт по зовнішньому боргу – S&P

Росія оголосила дефолт по зовнішньому боргу – S&P

Росія оголосила дефолт за своїм зовнішнім обов’язком. Країна-терорист намагалася заплатити у рублях за дві номіновані у доларах облігації з терміном погашення 4 квітня.

Росія оголосила дефолт за своїм зовнішнім обов’язком.

Про це повідомляє CNN з посиланням на міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s.

Повідомляється, що РФ не змогла здійснити виплати у доларах власникам облігацій. Росія намагалася заплатити у рублях за дві номіновані у доларах облігації з терміном погашення 4 квітня.

Агентство S&P заявило, що це рівносильно “вибірковому дефолту”, оскільки інвестори навряд чи зможуть конвертувати рублі в “долари, еквівалентні сумам, що належало сплатити спочатку”.

Згідно з S&P, вибірковий дефолт оголошується, коли не виконано конкретне зобов’язання, але не по всьому боргу.

Москва має 30-денний пільговий період з 4 квітня для виплати коштів і відсотків, але S&P не очікує, що РФ виконає свої зобов’язання і конвертує рублі в долари, враховуючи західні санкції, які підривають її “готовність і технічні можливості дотримуватися умов”.

РФ має 30-денний пільговий період з 4 квітня для виплати капіталу та відсотків, але рейтингове агентство S&P заявило, що не очікує, що ті конвертують у долари, враховуючи західні санкції. Обмеження підривають для росіян “готовність і технічні можливості дотримуватися умов своїх зобов’язань”, повідомляє CNN.

Раніше в РФ пригрозили, що звертатимуться до судів, якщо Захід оголосить РФ дефолт щодо невиконання зобов’язань щодо євробондів. Як заявив міністр фінансів Росії Антон Силуанов, це буде непростий процес.

“Ми будемо пред’являти в суді наші платіжки, які підтверджують наші намагання заплатити як у валюті, так і в рублях. Це буде непростий процес. Нам доведеться дуже активно доводити свою правоту, незважаючи на всі складнощі”, – розповів Силуанов російським ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Гетьманцев та Ковальчук, як “слуги” кришують рівненських мародерів

Як повідомив раніше Bloomberg, перший за більш ніж ціле століття зовнішній дефолт Росії виглядає фактично неминучим. Серед іншого, про це свідчить те, що Казначейство РФ припинило виплати доларових боргів із рахунків Росії в американських банках.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: