Російські бойовики планували отруїти хлором бійців ЗСУ на Луганщині

Російські бойовики планували отруїти хлором бійців ЗСУ на Луганщині
Російські бойовики планували отруїти хлором бійців ЗСУ на Луганщині

Диверсанти терористичного угрупування «ЛНР» планували розпилити хлор у місці дислокації підрозділу Збройних сил України в Луганській області з метою отруїти військовослужбовців.

Теракт попередила контррозвідка СБУ, повідомив пресцентр Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Об’єднаних сил у середу, 28 квітня.

За даними слідства, зловмисники планували здійснити диверсію на об’єкті критичної інфраструктури: вони мали намір розпилити отруйний газ у приміщеннях з метою нанесення шкоди життю і здоров’ю українських військовослужбовців.

У двох затриманих учасників групи правоохоронці вилучили засоби і пристрої для збору та передачі інформації куратору з так званого «Міністерства державної безпеки» «ЛНР». Дані про розміщення військових об’єктів, позиції ЗСУ і передислокацію військової техніки «агенти» отримували, в тому числі від військовослужбовців.

Учасникам групи інкримінують державну зраду (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу) і створення терористичної групи (ч. 1 ст. 258-3 КК). Прокуратура готує всім повідомлення про підозру і проситиме суд взяти підозрюваних під варту.

Операцію провели слідчі 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях за оперативної підтримки контррозвідників того ж підрозділу і під процесуальним керівництвом спецпрокуратури.

«Аргумент»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Натяжна стеля: особливості, плюси і мінуси, ідеї дизайну

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: