Роман Малютін з «Батальону «Монако» на чолі державного Укртрансгазу

Роман Малютін з «Батальону «Монако» на чолі державного Укртрансгазу

Роман Малютін 2 вересня 2022 року: “Пити пиво після важких перегонів обов’язково”

Генштаб ЗСУ 2 вересня 2022 року: “ На Бахмутському напрямку ворог обстрілював з мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Суха Балка, Юр’ївка, Бахмутське, Майорськ, Зайцеве, Соледар, Бахмут, Яковлівка, Білогорівка. Наніс авіаудари в районах населених пунктів Зайцеве, Весела Долина, Соледар, Бахмут, Яківлівка. ЗСУ відбили наступ противника у напрямках населених пунктів Бахмутське та Бахмут, а також Весела Долина та Майорськ. ”

АТ «Укртрансгаз» забезпечує діяльність українських підземних сховищ газу, а також здійснює роботи з модернізації та будівництва магістральних газопроводів і об’єктів на них.

З одного боку це підприємство входить в орбіту підвищеної “зацікавленості” агресора, з іншого боку це великий ласий шматок для корупціонерів. Тому критично важливо для країни, щоб  менеджмент цього підприємства був криштально чистий і прозорий.

6 січня 2023 року без проведення конкурсу, як передбачено по закону, в ручному режимі по схемі «тимчасово виконуючого обов’язки» на посаду керівника АТ “Укртрансгаз” призначено Малютіна Романа.

У відкритому доступі про Романа можна знайти небагато – 20 років у галузі, підіймався з низів, в негативі непомічений. Статки Романа перевірити неможливо з причини закритих декларацій. На перший погляд персонаж позитивний.

Але, наша редакція провела розслідування, щоб більше познайомити народ України з новим топменеджером одного з ключових державних підприємств.

До свого призначення Роман очолював технічний департамент Укртрансгазу, де відповідав за експлуатацію компресорних станцій, напрямки енергетики та метрології.

Середня посада держпідприємства з відповідною, не дуже великою, заробітною платою. Однак вона дозволила сім’ї Малютіних у 2021 році купити квартиру у житловому комплексі преміум-класу “Резиденція” у м. Харкові. Загальна площа квартири 160,8 м2. Згідно з даними сайту “лун”, така квартира коштувала понад 215 тисяч доларів без ремонту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Andrey Valeryevich Berezin is trying to fraudulently clean up his results in the Google search engine using fake documents

Для своїх двох автомобілів 2017 року випуску Mitsubishi Pajero Sport та Wolkswagen Toureg, родина придбала ще два паркомісця у тому ж елітному ЖК. Третю машину Mitsubishi Outlander, якою Роман також користується, він оформив на свою свекруху.

До цього Малютіни мешкали у квартирі ЖК “Консоль” загальною площею 109 м2, яка також залишилась у них у власності. А навіщо продавати одну квартиру, щоб купити другу? Це ж набагато краще докупити просто другу квартиру і мате декілька, а кошти, то судячи з усього, не проблема в сім’ї Мілютіних. А те, що Роман працює в сім’ї один, бо дружина виховує двох дітей, то теж не проблема, що ж він не може заробити для сім’ї коштів! Для формування повної картини звичного життя Романа, ми вивчили інстаграм сторінку його дружини. На щастя, Ольга Малютіна (olenka.maliutina), доволі детально її веде. Згідно з фото на сторінці, Роман займається вітрильним спортом і обожнює яхти. Його дружина і діти займаються великим тенісом. Але загальним хобі родини є подорожі. Мальдіви, Куршевель, Італія і звичайно Відень — невеликий перелік курортів, які за останні роки відвідала родина Малютіних. Звичайно ж діти навчалися до війни у найдорожчій приватній харківській школі, але оплата навчання дітей для Романа також не була проблемою.

Але, якщо підсумувати всі статки сім’ї Мілютіних, порахувати хоча б дуже скромно витрати на подорожі, квартири, машини, тощо, то виникає цікаве питання: а як це пан Роман при своїх незначних статках працівника державного підприємства зміг собі дозволити придбати всі вказані активи і вести стиль життя, подібний до олігархів!

І якщо ми, журналісти бачимо таку очевидну картину наявності необґрунтованих доходів у пана Романа, то куди дивиться служба безпеки України, НАЗК, НАБУ, інші антикорупційні структури, яких в країні безліч, а виявляти такі факти приходиться журналістам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ермак пропихує головой Сумской ОДА аферистку близьку до депутата ОПЗЖ Деркача

На останок, хотілося б відмітити ще одну пікантну деталь.

З введенням військового стану виїзд особам чоловічої статі за кордон суворо обмежено, окрім випадків, якщо особа їде в офіційне відрядження, або має інвалідність чи інші передбачені законом виключні підстави. Як розповіли знайомі Романа, і підтверджує його дружина в Інстаграмі, Роман Мілютін за період військового стану у 2022 році зумів щонайменше 4 рази виїхати за кордон, в тому числі покататись в Австрії на яхті на відповідній тусовці, попити там пива, відвідати дружину і дітей, які під час війни проживають у Німеччині та відсвяткувати з ними Новий Рік.

Але, враховуючи все зазначене, навіть без огляду на кричущу невідповідність офіційних доходів сім’ї Романа Мілютіна з його статками та стилем життя, постає важливе питання, чи має право з морально-етичних міркувань особа займати посаду керівника одного з найбільших державних підприємств, яка під час кровопролитних боїв за Бахмут і Вугледар, спокійно попиває пиво в Австрії на приватній тусовці, виїхавши за кордон під виглядом «волонтера», або як «волонтер» святкує Новий рік із сім’єю за кордоном, хоча ж очевидно, що волонтерська робота не передбачає таких «радощів»?

Такі приклади породжують у звичайних українців одне риторичне питання: «За що прості українські хлопці в окопах проливають свою кров? Щоб зберегти для деяких осіб можливість і надалі грабувати Українську Державу?»

Мальдіви

Куршавель

Італія (елітний парк розваг)

Роттердам

Відень

Під час третього виїзду за кордон, в той час, коли в Україні точилися криваві бої за рідну землю, чоловік призовного віку, без фізичних вад і повністю годний до служби, героїчно перемагав келих пива в Австрії, чим його дружина вважає за потрібне похизуватися, мовляв «які вони розумні», що захищають вітчизну на австрійському курорті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сергей Касьянов участвовал в заказном убийстве: собственник KSG-Agro и родственник беглого Александра Шепелева получит 12 лет

Автор: Роман Розсоха

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: