Робота дистанційно: чим вона приваблює та які має підводні камені?

Робота дистанційно: чим вона приваблює та які має підводні камені?

У час високих технологій роботою віддалено вже нікого не здивуєш. Навпаки, усе більше вакансій пропонують саме такий формат взаємодії — робота прямо із дому.

А провайдери інтернету у Львові забезпечать вас безперебійним високошвидкісним інтернетом. Такий формат роботи забезпечує гнучкість графіку, заощаджує гроші та час, які постійно витрачають люди, вимушені кожного дня добиратися до своїх робочих місць. Так, переваг дійсно багато, але є і свої нюанси. Але про це трохи згодом.

Чому люди все частіше надають перевагу віддаленій роботі?

За результатами багатьох опитувань, які проводилися останнім часом, ми дізналися, що люди, які працюють віддалено, почувають себе значно щасливішими та вважають свою роботу більш продуктивною. На базі такого роду опитувань ми виділили ряд важливих переваг.

  1. Значна економія витрат. Якщо перерахувати кошти, які витрачаються кожного дня на проїзд, на обіди у кафе, на ту ж каву, то виходить чималенька сума. А так, працюючи із дому і харчуючись теж вдома, ви зекономите значну суму коштів, які можна витратити на подорож.
  2. Економія часу. А ви знали, що людина, яка мешкає у великому місті, в середньому витрачає на дорогу до роботи й назад 3 — 3,5 години? А якщо це помножити на 5 днів, то виходить до 17 годин щотижня.Навпаки, цей час можна було б провести більш цікавіше та результативніше.
  3. Робота у своєму власному режимі. Ви сова і вам важко вставати кожного дня о 7 години ранку на роботу? Або навпаки вам краще зранку встати й попрацювати до обіду? Основна частка працівників, які працюють віддалено, можуть самі планувати свій робочий час.
  4. Більше часу витрачати на сім’ю чи спілкування з друзями. Коли ти працюєш за своїм власним графіком, то можеш так спланувати свій час, щоб приділяти більше уваги близьким людям.
  5. Немає прив’язки до свого робочого місця. Ви можете працювати з будь-якого місця, головне, щоб був доступ до інтернету.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Почему не стоит экономить на покупке тепловизора?

Мінуси роботи з дому — чому не всі до цього готові?

Ну, головним мінусом є те, що не кожну роботу можна робити віддалено. Якщо ви працюєте на виробництві, то зрозуміло, ця робота не для вас. Наша аудиторія це айтішники, фінансисти, продажники та інші креативні сфери. Отже, основні мінуси роботи з дому полягають у самоконтролі й соціалізації.

  • Лінь. Не кожна людина настільки самоорганізована, щоб зосередитися тільки на роботі, а не на сторонніх речах. Якщо ви вирішили працювати дистанційно, то потрібно тренувати у собі такі навички.
  • Соціалізація. Якщо ви інтроверт, то це взагалі робота для вас. Екстраверта, мабуть, така робота буде трохи пригнічувати, тому що вони будуть позбавлені можливості постійного спілкування з колегами.
  • Технічні питання. Якщо ви працюєте в офісі, то у разі, якщо щось вийде з ладу, сисадмін завжди прийде на допомогу. Вдома ви повинні покладатися на свої сили або зв’язуватися з відповідним фахівцем.

Отже, працювати з дому або в офісі, вирішувати вам. А Linkcom потурбується, щоб ви завжди були з якісним Інтернетом.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: