Рекомендації до підбору автомобільних ваг

Рекомендації до підбору автомобільних ваг

Як підібрати автомобільні ваги

Автомобільні ваги можуть бути різні, важливо вибрати потрібні ваги саме для вашого підприємства. Для початку необхідно визначити, який вантаж планується зважувати, якими автомобілями, можливо, провівши такий аналіз, ви виявите, що вам підійдуть підкладні ваги, або невеликі платформи, які не вимагають капітального будівництва фундаменту. Відповівши на запитання, які автомобілі ви плануєте зважувати, ви зрозумієте, яка довжина платформи та вантажопідйомність ваги вам необхідна.

Де встановлювати ваги

Далі необхідно визначити, яка несуча здатність ґрунту у вас на підприємстві і скільки місця ви могли б виділити під будівництво ваг,

Виходячи з чого потрібно вибрати тип фундаменту для автомобільних ваг. Для економії місця або за низької несучої здатності ґрунту компетентні компанії пропонують встановити ваги на заглибленому фундаменті, тобто врівень із землею, але цей фундамент вимагає грамотного підходу до будівництва, обов’язково повинен мати водовідведення та навіс, інакше ваги швидко вийдуть з ладу.

Залежно від того, чи є у вас своя будівельна бригада, ви можете вибрати різні варіанти встановлення ваг та облаштування фундаменту під них. За бажання всі будівельні роботи може взяти на себе клієнт під контролем відповідального спеціаліста (шеф-монтаж), або замовити весь комплекс робіт із встановлення та введення автомобільних ваг в експлуатацію «під ключ».

Автоматизація та її елементи

Після визначення вищезгаданих параметрів можна визначитися з програмним забезпеченням, чи необхідно воно вам взагалі на підприємстві, природно, якщо у вас великий потік машин — автоматизація вам просто потрібна.

До елементів автоматизації відносять: датчики позиціонування, які перевіряють, чи правильно встановлений автомобіль на терезах, інформація про це передаються в програмне забезпечення, яке контролює, щоб зважування при неправильному розташуванні автомобіля не могло бути здійснено. Табло з функцією світлофора підказує водієві, коли можна в’їжджати та з’їжджати з ваг, показує, чи стабілізувалася вага, а також повідомляє водію про переїзд та недоїзд на терезах. Для додаткового контролю встановлюють камери відеоспостереження, які передають зображення в пограмне забезпечення в режимі онлайн, завдяки чому ваговик може бачити ваги, не залишаючи приміщення вагової, крім того, в момент зважування зображення з цієї камери зберігається в базі даних програмного забезпечення з прив’язкою до номера автомобіля, інформації про вагу, часу, дати, вантажу та є додатковим доказом у разі спірних ситуацій з клієнтами. Установка RFID-зчитувачів помітно прискорить процес зважування, особливо, на підприємствах, куди постійно приїжджає той самий вантажний транспорт. Прикладання RFID-ключа дозволяє один раз ввести інформацію про автомобіль, а надалі всі зважування прив’язуватимуться до цієї машини по ключу. Система сама визначить масу брутто та тари, сама розрахує масу нетто та самостійно сформує товарно-транспортну накладну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Розпродаж на Чорну П'ятницю в Україні

Де замовити автомобільні ваги

Зараз багато компаній зробили крок далеко вперед у цьому напрямку і роблять часом такі речі, про які ви могли навіть і не здогадуватися, наприклад, компанія “Ваговимірювальні системи” у своєму програмному забезпеченні врахувала проблему прихованих зважувань (програма фіксує всі проїзди вагами, навіть якщо не була натиснута була кнопка Зважити). Також для максимального прискорення процесу зважування у системах автоматизації застосовують відеокамери з функцією розпізнавання номера автомобіля. На базі використання RFID-ключів та відеокамер з функцією розпізнавання створюються вагові комплекси, здатні працювати взагалі без ваговика. Заходьте на сайт vis.ua, а ще краще – зателефонуйте, там такі спеціалісти, які вам все розкажуть та навіть покажуть. Звернувшись до цієї компанії ви не пошкодуєте про свій вибір, тому що компанія на ринку більше 16 років, у них багатий досвід на ринку, ви більше ні в кого не знайдете те, що є у них, у них грамотний підхід до кожного клієнта необхідності вони можуть зробити що вам необхідно на ваше індивідуальне замовлення.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: