Реєстрація товарного знаку в Європі: широкі можливості для розвитку бізнесу

Реєстрація товарного знаку в Європі: широкі можливості для розвитку бізнесу

Вихід на європейський ринок — це чудова можливість для розвитку бізнесу, розширення продукції, що випускається, і збільшення прибутку. Як українському підприємцю легально використати свій бренд під час відкриття свого бізнесу в європейських країнах і захистити його від копіювання? Вирішити цю задачу допоможе реєстрація товарного знаку в Європі. Спробуємо розібратися, як це зробити та які переваги отримує бізнес.

Навіщо реєструвати товарний знак на території ЄС?

Єдиний європейський товарний знак (EUTM) дозволяє захистити бренд одразу на території 28 держав, де діють загальні правила та законодавство у сфері реєстрації товарних знаків. Така реєстрація необхідна, щоб запобігти появі підробок вашого бренду в будь-якій країні ЄС, а також для продажу товару на європейському ринку. Якщо ваш бренд зареєстрований в Україні, його правова охорона діє тільки в межах цієї держави та не поширюється на території інших країн.

Кому потрібна реєстрація європейського товарного знаку?

Реєстрація товарного знаку в Європі необхідна, якщо ви:

  • запускаєте продукт, який може бути доступний на території різних країн (наприклад, створює програми, ігри, іноземні сайти);
  • хочете вести бізнес на території кількох країн ЄС;
  • плануєте продавати франшизу бренду в Європі;
  • продаєте унікальний продукт та хочете захистити його від копіювання в інших країнах;
  • побоюєтеся, що ваш бренд без вашої згоди можуть використати іноземні компанії;
  • хочете закріпити права на бренд за собою та стати його єдиним власником.

Як європейський товарний знак можна зареєструвати назву, слоган компанії, логотип, пакування товару, поєднання кольорів бренду, звук та інші позначення.

Як провести реєстрацію товарного знаку в ЄС?

Реєстрацією товарних знаків в ЄС займається Відомство Європейського Союзу з інтелектуальної власності (European Union Intellectual Property office). Подати заявку на реєстрацію може як юридична, так і фізична особа, а інтереси заявників у патентному відомстві представляють патентні повірені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Если запрет на экспорт зерна будет продлен, то Украина готова подать иски в ВТО

Довірити реєстрацію товарного знаку варто фахівцям, адже у випадку самостійного оформлення заявки можна випадково зробити помилки чи забути про важливі деталі. Також самостійно досить важко перевірити оригінальність власної торгової марки. А у випадку неправильно складеної заявки чи в разі виявлення схожих товарних знаків у реєстрації буде відмовлено, а кошти за мито не будуть повернені.

Патентно-юридичне агентство Wise Group готове прийти на допомогу в цьому питанні. Якщо звернутися до цієї компанії, можна отримати кваліфіковану консультацію. Досвідчені юристи Wise Group проводять оформлення заявки, здійснюють перевірку знаків з міжнародних баз, виконують оплату всіх необхідних мит, беруть на себе діловодство та здійснюють покрокову підтримку, супроводжуючи весь період реєстрації ТМ, аж до внесення відомостей про неї до Реєстру Відомства.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: