Проросійський депутат від «Слуги народу» Бужанський пропонує позбавити українського громадянства всіх депутатів від «ЄС»

Проросійський депутат від «Слуги народу» Бужанський пропонує позбавити українського громадянства всіх депутатів від «ЄС»

Як зазначено в пояснювальній записці, до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо автоматичної втрати громадянства України»:

У відповідь на багаточисельні спроби депутатів фракція політичної партії «Європейська Солідарність» посіяти ворожнечу між українцями, пропоную депутатам вказаної фракції почати з себе та шляхом позбавлення себе громадянства України або виходу із фракції визначитися зі своїм ставленням до факту колабораціонізму П.О. Порошенка, що проявився у веденні бізнесу на території Російської Федерації, фінансуванні збройних сил Російської Федерації, через сплату податків до бюджету Російської Федерації.

Відповідний, проєкт  Закону про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» № 5822-1 від 27.07.2021 зареєстровано у Верховній раді.

Максим Бужанський відомий своєю провокаційною та проросійською позицією депутат пропрезидентської більшості від політичної партії «Слуга Народу». Він неодноразово робив спроби саботувати історичні, мовні та культурні питання під час розгляду їх у Верховній раді України.

Нагадаємо, напередодні народні депутати подали до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає позбавлення українців громадянства в разі добровільного отримання паспорта Російської Федерації. Проєкт закону №5822 “Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо автоматичної втрати громадянства України у разі добровільного набуття громадянства держави-агресора – Російської Федерації” зареєстровано у парламенті.

Бужанський внесен в базу центру «Миротворець» як украінофоб та провокатор що свідомо проводить дії, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в Україні.
А також за маніпулювання суспільно значимої інформаціей. Участю в антиукраїнських пропагандистських заходах . Розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.
Участь в інформаційних операціях росії (країна-агресор), спрямованих на знищення доказів злочинів російського агресора їх пособників проти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Александр Щуцкий: что известно о схематознике таможни, которому «не довезли» взятку в $700 тысяч

Макс Бужанський — блоггер, бізнесмен. Депутат Верховної Ради IX-го скликання від партії «Слуга народу». Співавтор і ведучий політичних програм на телеканалі ZIK
Код ДРФО: 2735614992
Дата народження: 24.11.1974

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: