Про що мовчать Віктор Шакирзян і його команда?

Про що мовчать Віктор Шакирзян і його команда?

З 15-го жовтня сайт незалежних журналістських розслідувань «Четверта влада»  опублікував серію матеріалів про бізнес-партнера і, за даними авторів, кума пана Шакирзяна, власника житлового комплексу «На щасливому» Романа Куриса. Після оприлюднених документів на поверхню спливли питання про можливу причетність фірм Куриса і Шакирзяна до корупційної змови, а також про судове покарання, яке особисто пан Курис відбував за обвинуваченнями в організації насильницького викрадення чужого майна. Жодних внятних відповідей на жодне з цих запитань від штабу «Рівне разом»  ніхто і досі не дочекався…

Роман Курис відповів журналістам, що займається винятково бізнесом і до політики відношення немає. Попри це, депутаткою Рівнеради саме за списками партії Шакирзяна «Рівне разом» віднедавна стала Світлана Марчук, ще донедавна директорка компанії «Західбуд», власником якої є Роман Курис.

То, від яких же питань пробують відволікти громадську увагу піарники Куриса-Шакирзяна? Стисло – про те, що йшлося у розслідуваннях журналістів «Четвертої влади».

“Рівне разом з Курисом, криміналом і «мутними» зв’язками: що нам не розказали про Шакирзяна” – під таким заголовком 21 жовтня було опубліковано розслідування «Четвертої влади». Тут журналісти виявили, зокрема, що Куриса тісно поєднує з Шакирзяном наявність спільних бізнесу та нерухомості. Наприклад вони мають спільну фірму «Хліб України – Рівне», що займається мисливством, відловлюванням тварин і наданням пов’язаних із ними послуг. Партнери спільно розпоряджаються земельною ділянкою і будинком поблизу заповідного урочища Будки на Здолбунівщині.

Крім того, в агітаційних наметах «Рівне разом» багато розповідають, що Віктор Шакирзян будував житловий комплекс «На Щасливому», власником якого є саме Роман Курис.

Дослідивши підприємницьке минуле лідера «Рівне разом», журналісти «Четвертої влади» встановили, що його перший бізнес – заснована у 2001 р. «Фірма «Меркурій-інвест» займалася технічним обслуговуванням автомобілів. Проіснувавши до 2007 р, вона і була ліквідована рішенням суду. У цьому рішенні йдеться, зокрема, і про те, що на той момент підприємство мало податкові борги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Компанія Аплі Краплі - виробник товарів для творчості для дітей

Вже наступного ж року банкрутом став також і другий бізнес пана Шакирзяна – ТОВ «Торговий дім «Імперія». За даними Єдиного держреєстру судових рішень, підприємство  працювало у сферах харчування та будівництва і припинило свою діяльність, маючи 131 тисячу гривень боргів перед бюджетними установами і працівниками.

З 2006 по 2008 роки Віктор Шакирзян встиг попрацювати директором і бухгалтером у Рівненській обласній філії підприємства Міністерства внутрішніх справ «Спецсервіс». В цей час  підприємство , що займалося розподіленням і постачанням газу, потрапило у судові розбори з автопаливозаправною компанією «Дааліс». Як йдеться у реєстрі, філія отримала від них гроші, але товар не доставила. «Спецсервіс» зобов’язали сплатити збиток, а Віктор Шакирзян вже невдовзі звільнився з посади.

Свою нинішню фірму «Захід-Трансбуд» кандидат на посаду очільника Рівного заснував у 2012 р. Вона надає в оренду будівельну техніку, продає будматеріали і безпосередньо займається будівництвом. Неподалік району Льонокомбінату Віктор Шакирзян зводить будинки з квартирами бренду «Стайл хауз».

Ще у 2015 році нинішній голова партії «Рівне разом» вперше спробував потрапити у Рівненську обласну раду. Висувався за списком партії «Конкретних справ». У поданих у ТВК документах зазначалося, що кандидат є безпартійним громадянином України і має лише професійно-технічну освіту. Вочевидь, нинішнього диплома НУВГП про вищу освіту у нього 5 років тому іще не було.

У своєму розслідуванні журналісти «Четвертої влади» нагадали також, що на початку минулого року дві компанії Віктора Шакирзяна, а також підприємство його батька Володимира, було обшукано за підозрою у причетності до  справи про розкрадання майна в Рівненському територіальному управлінні судової адміністрації. Втім, у цій справі і досі триває розслідування, а тому, що саме шукали правохоронці, на даний момент достеменно не відомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Курс по Ableton и школа написания электронной музыки Resonance: Секреты Создания Электронных Хитов

Якщо вірити фактам, зібраним «Четвертою владою», лідер першого туру виборів міського голови Рівного є людиною, чиї фірми освоювали мільйони з державного бюджету, банкрутували мінімум двічі і дотепер підозрюються правохоронцями у корупційній змові. Іще донедавна Віктор Шакирзян не мав вищої освіти, тепер же іде на вибори в амплуа господарника.

Йдучи до перемоги, пан Шакирзян воліє розраховувати на силу грошей, втім, чиїми саме є гроші, які він у безпрецендентних для історії Рівного кількостях, з місяця у місяць щедро витрачає на самопіар? Відповіді і досі немає…

За матеріалами «4 Влади»

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: