Приватизація ОГХК: Кабмін затвердив стартову ціну – не менше 3,7 мільярдів

Приватизація ОГХК: Кабмін затвердив стартову ціну – не менше 3,7 мільярдів

Кабмін затвердив умови приватизації Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, яка є одним із найбільших видобувачів титанових та цирконових руд у світі – стартова ціна повинна бути не менша за 3,7 млрд грн.

Про це повідомив у Telegram прем’єр Денис Шмигаль.

За його словами, визначено зобов’язання для покупця щодо інвестицій, щодо соціального пакета для працівників, а також щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства.

“ОГХК стане першим об’єктом програми “Велика приватизація”. Це важливий крок до зменшення частки та ролі держави в економіці, що обіцяв у своїй передвиборчій програмі президент України.

Прозора приватизація – це не тільки можливість залучити сотні мільйонів інвестицій та збільшити виробництво, але й один із найбільш ефективних антикорупційних заходів”, – написав він.

За словами Шмигаля, вже понад 10 компаній, зокрема іноземних, зацікавилися купівлею ОГХК.

“Тому ми очікуємо, що стартова ціна зросте під час відкритого аукціону”, – додав він.

Нагадуємо:

У Фонді держмайна сподіваються на зростання вартості під час очікуваного в липні приватизаційного конкурсу ПрАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, наразі стартову ціну запропоновано у 3,7 млрд грн.

Повідомлялось, що на АТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК) претендують 13 потенційних покупців із різних країн.

«Аргумент»

На цю тему:

  • «Титановое обогащение» Николая Мартыненко (расследование)
  • Фонд держмайна України продає титан для Рособоронпрому – експерт
  • На «Кримський титан» в окупований Крим в обхід санкцій поставляється сировина, — Гданов
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Анатолий Пилецкий и его покровитель «ударовец» Негода организовали криминальную схему поборов с родственников умерших

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: