Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон засудив антисемітськи висловлювання російського агента Пальчевського

Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон засудив антисемітськи висловлювання російського агента Пальчевського

Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон вважає, що в Україні зараз підйом антисемітизму. Про це він заявив в інтерв’ю агентству «РБК-Україна», опублікованому 3 червня.

«Якщо йти за визначенням IHRA [Міжнародного альянсу в пам’ять про Голокост], то так, у вас є підйом антисемітизму в Україні. Якщо люди міркують про те, що дуже багато євреїв займаються бізнесом в Україні – це антисемітизм, це ненормальна річ. Якщо Пальчевський у телеефірі говорить якісь абсурдні речі про євреїв – це антисемітизм. Ви не можете сказати, що це не так», – вважає Ліон.

Нагадаємо раніше ЗМІ повідомляли, що Проросійський діяч Андрій Пальчевский відзначився ксенофобськими антисемітськими висловлюваннями про те що євреї продали українську землю (ВІДЕО), також Пальчевський висловлювався про те, що Шмигаля з таким призвищем відправили би – без черги в газову камеру.

Він також стверджує, що «якщо поруч із Майданом продаються листівки із нацистською символікою, поліція повинна сама приходити туди і розбиратися, як із проявом антисемітизму».

«Якщо хтось говорить щось погане про Ізраїль – це теж антисемітизм, нехай навіть для цього люди використовують слово «сіонізм», щоб прикрити свій антисемітський меседж», – підсумував дипломат.

Президент України Володимир Зеленський у січні 2020 року заявляв, що, згідно з опитуванням дослідницького центру Pew Research Center за 2018 рік, в Україні найнижчий рівень антисемітизму в Європі. «У мене єврейська кров. І я президент», – зазначав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Андрей Ермак - второй после Зеленского или первый перед ним?

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: