Посібник із купівлі контейнерів для суші

Посібник із купівлі контейнерів для суші

По мірі того, як послуги доставки на винос і доставки продовжують набувати популярності, закладам слід розглянути можливість впровадження нових ефективних методів пакування, щоб покращити враження клієнтів від їжі. Суші-ресторани не є винятком. Навпаки, оскільки суші-бари обробляють сирі морепродукти, вони є яскравим прикладом вдосконалених методів безпечного та інноваційного пакування готових страв. У цьому посібнику з купівлі ми розбираємо кожен тип контейнерів для суші, щоб ви могли знайти правильні контейнери, щоб легко упакувати їх і виконати замовлення. Для закладів та доставок суші ми рекомендуємо контейнери для суші за посиланням https://sushipack.com.ua/

Як пакувати та зберігати суші

Упаковуючи роли для виносу та доставки, дуже важливо правильно упакувати суші-роли, щоб вони довше залишалися свіжими. Використання контейнерів для суші з кришками, які створюють герметичність, запобігає висиханню ролів. Якщо відвідувачі замовляють гострий майонез, соус з вугрів, соєвий соус та інші приправи разом із замовленнями, розфасуйте їх у порційні бокси, щоб уникнути безладу та запобігти намокання булочок. Ось кілька порад про те, як правильно упакувати рулети для суші, щоб зберегти їх якість:

 • Щільно упакуйте суші разом, загорніть у пластикову плівку та покладіть у герметичний контейнер.
 • Накрийте суші вологим паперовим рушником, загорніть у поліетилен і зберігайте в герметичному контейнері.
 • Змочіть паперовий рушник сумішшю столової ложки рисового оцту або лимонного соку та чайної ложки соєвого соусу, загорніть суші в змочений паперовий рушник і покладіть у герметичний контейнер.

Примітка. Незалежно від того, який спосіб збереження залишків булочок ви виберете, спробуйте вжити їх протягом 24 годин після зберігання.

Як розігрівати суші-роли

Залишки суші, які зберігаються в холодильнику, охолоджуються і втрачають частину своєї текстури та смаку. Розігрівання суші звучить як незвичайна річ, але є кілька способів відновити несвіжий рис для суші:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сергей Асаэль Шиндер - почему кибермошенник с пятью паспортами чувствует себя в Украине столь вольготно

Мікрохвильова піч: 30 секунд при потужності 500 Вт — трохи приготує сиру рибу, повернувши рис для суші та норі до кімнатної температури, не розмокаючи.

Випікати: 4 хвилини з кожного боку при 160°С — приготує сирі морепродукти, поверне хрусткість темпурі та додасть хрусткості рису для суші.

Матеріали контейнерів для суші

Кожен контейнер для суші має різні аспекти, такі як довговічність, екологічність і ціна. Розуміння переваг кожного типу контейнерів допоможе вам знайти той, який найкраще відповідає потребам вашого закладу. Різні судочки для суші від виробника ви знайдете за наведеним посиланням. Нижче наведено розбивку різних матеріалів контейнерів для суші для найбільш ефективного пакування булочок на ходу.

«ПІННІ» КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ СУШІ

Контейнери для суш з вспененого полистирола, як правило, є недорогим варіантом з усіх інших матеріалів. Хоча вироби з пінопласту не можна використовувати в мікрохвильовій печі чи морозилці, вони є хорошими ізоляторами для холодних або теплих продуктів. Ці контейнери також не є екологічно чистими, що не робить їх ідеальними для екологічно свідомих закладів.

ПЛАСТИКОВІ КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ СУШІ

У закладах громадського харчування найчастіше використовуються пластикові лотки для суші. Більшість пластикових контейнерів підлягають вторинній переробці, що дозволяє вибирати більш екологічну упаковку, ніж контейнери з пінопласту. Цей тип контейнера для суші зазвичай має кришку, яка герметично закриває їжу. Кришки цих контейнерів також, як правило, прозорі, щоб добре бачити упаковані страви. Ознайомтеся з нашою лінійкою пластикових контейнерів для суші Roku, щоб дізнатися більше про їхні переваги:

ПАПЕРОВІ КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ СУШІ

Паперові контейнери для суші є найбільш екологічно свідомою альтернативою, оскільки їх можна переробляти або компостувати. Паперові контейнери щільно закриваються в стравах із сумісними кришками, які зазвичай прозорі, щоб демонструвати рулетики для суші. Такі контейнери доступні в різних варіантах обробки, щоб налаштувати естетику харчової упаковки. Ось деякі деталі нашої лінійки паперових контейнерів для суші Matsuri Vision:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Эдуард Швиндлерман и его схематозы: Как владелец «Пари-Матч» десятилетиями разводит украинцев на деньги

Стилі контейнерів для суші

Спеціальні форми та дизайн контейнерів для суші дозволяють без зусиль упакувати сашимі або нігірі. Оскільки кожна форма та дизайн служать унікальній меті, життєво важливо розуміти, які контейнери найкраще підходять для ваших страв у меню.

ФОРМИ

 • Квадратні : ці контейнери найкраще підходять для окремих шматочків суші, особливо тих, які можна упаковувати пласко, як-от сашимі, нігірі, або простіших суші-ролів, таких як Каліфорнія чи овочеві роли.
 • Прямокутні: ці контейнери дозволяють ефективно помістити цілі суші-роли вертикально без необхідності розділяти або жертвувати зовнішнім виглядом суші.

ДИЗАЙН

 • Вигнутий край: унікальна та елегантна естетика для замовлень доставки. Піднімає упаковані суші-ролли для кращого огляду та запобігає розливанню соусів або начинок.
 • Прямий край : позачасовий і традиційний вигляд для упакованих замовлень. Представляє нейтральну поверхню для виділення вмісту всередині контейнера.
 • Віконний: унікальний дизайн, який усуває потребу в окремій кришці контейнера. Забезпечує кращий погляд на упаковану їжу.

Альтернативне використання контейнерів для суші

Хоча контейнери для суші включені в назву, вони не обмежуються виключно азіатською кухнею. Завдяки універсальній конструкції контейнерів багато людей використовують їх для упаковки інших закусок і міні-тарілок, таких як:

 • Салати
 • Випічка
 • Мясні вироби
 • Бутерброди

Який контейнер для суші підходить саме вам?

Вибір правильного типу контейнера для суші для упаковки ваших морепродуктів залежить від матеріалу, форми, дизайну та розміру. Якщо ваш заклад надає пріоритет екологічній свідомості, важливо мати на увазі більш екологічні варіанти, щоб залишатися на бренді або просто простягнути руку допомоги довкіллю. Найвигідніший контейнер охоплює всі ваші вподобання та допомагає службі доставки, а також покращує досвід клієнтів.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: