Порівняння японських та китайських тракторів

Порівняння японських та китайських тракторів

На українському маркетплейсі з продажу агротехніки AGRO.RIA спостерігається повне домінування міні-тракторів японського та китайського виробництва. У багатьох агрегати японського виробництва асоціюються з якістю, надійністю і довговічністю, а китайських – доступною ціною, яка часто і вводить в оману. Адже часто б/у японський трактор коштує дорожче, ніж нова китайська техніка. Тим більше, що запчастини до китайської техніки нескладно дістати, і коштують вони порівняно дешево.

До речі, подивитись ціни чи купити трактор можна за цим посиланням https://agro.ria.com/tag-traktor/. Тут є на що глянути та вибрати для свого господарства.

Огляд технічних характеристик та особливостей японських і китайських тракторів  

Надійність міні-тракторів залежить безпосередньо від:

 • якості та точності обладнання, на якому виготовляються деталі;
 • правильного підбору вихідних матеріалів;
 • технології виготовлення;
 • рівня, у якому перебуває промисловість країни-виробника.

Звичайно, все колись виходить з ладу, але висока якість виготовлення та застосування інноваційних технологій у японських агрегатах дозволяє використовувати їх дуже довго. Якщо ж вчасно робити заміну оливи і заливати гарне паливо, то такий трактор пропрацює все ваше життя. За якість завжди доводиться переплачувати і це зрозуміло. Ремонт китайського міні-трактора обійдеться дешевше, але частота поломок, що трапляються, в результаті змусить викласти власника чималі гроші.

Можна порівняти роботу силових агрегатів цих мінітракторів. Як правило, у японських моделей двигун звучить рівно, без ривків та провалів. Міні-трактори з Японії йдуть, як правило, з напрацюванням 500-2500 н.г. Таке невелике напрацювання обумовлена експлуатацією апаратів на маленьких земельних угіддях не частіше ніж один раз на рік. Більшість із них виконують лише одну операцію на ділянках у 5-10 соток.

Але досить поглянути на запчастини для легкових китайських моделей, і стане зрозуміло, наскільки вони недовговічні — вживаних навіть не знайти на ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Переваги якісного гібридного насіння

Вибираючи японський чи китайський трактор, не варто зациклюватись на його віці. Найкраще оцініть його стан. Найчастіше міні-трактори з Японії знаходяться майже в ідеальному стані. Ресурс двигунів без капітального ремонту становить понад 5000 норма/годин. Для тих, кому вік важливий, варто звернути увагу на такі особливості:

 • на колісних дисках пробитий штамп, в якому вказано місяць та рік випуску;
 • за VIN-кодом та за серійним номером рами можна надіслати запит на завод-виробник.

При виборі трактора, в першу чергу, необхідно орієнтуватися на площу ділянки, що потенційно обробляється. Якщо ділянка менша за 5 га, тоді потужності агрегату в 20 к.с. цілком вистачить. Якщо ж територія обробки землі більша, тоді резонно проаналізувати рід занять і зробити прорахунки.

Найкращий варіант – це міні-трактор з повним приводом. Тільки його вартість на порядок вища за аналоги із заднім приводом. Якщо Ви орієнтуєтесь на невеликий трактор з двигуном потужністю до 18 к.с., тоді відмінності в типі приводу будуть дуже відчутні.

Чим важчий і потужніший апарат, тим менше відчувається різниця між повним і заднім приводом. Зверніть увагу на колісну колію та ширину задніх покришок. Багато тракторів беруть для обробки між рядами.

Порівняння технічних характеристик

Розглянемо питання у розрізі переваг японських міні-тракторів: 

 1. Висока прохідність. японські міні-трактори впевнено пересуваються дорогами низької якості, поза дорожньою мережею та за будь-якими типами покриття – від асфальту до газону та бруківки.
 2. Продуктивність. Обладнані двигунами внутрішнього згоряння із зусиллям до 105 л. с. та тяговими показниками до 2 тонн.
 3. Витривалість. Японські міні-трактори справно працюють на всіх типах ґрунтів і не бояться екстремальних кліматичних та дорожніх умов.
 4. Багатофункціональність. Великий вибір навісних знарядь робить доступним використання машин у фермерських роботах, приватних домоволодіннях та на будмайданчиках.
 5. Маневреність. За швидкістю зміни напрямку руху японська техніка вважається кращою. Показник мінімального радіусу розвороту у різних моделей становить 1900-3500 мм.
 6. Ергономічність: Зручність використання забезпечує поєднання комфортної кабіни з повним постійним круговим оглядом, простотою посадки-висадки з неї та легкодоступністю всіх елементів керування.
 7. Надійність в експлуатації. Міні-трактори відомих японських брендів перевершують будь-який китайський аналог за якістю матеріалів і складання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відкрити ФОП у 2023 році: покрокова інструкція з реєстрації

Недоліки японських моделей від китайських:

 • Купівля японських міні-тракторів та запчастин для них обходиться дорожче порівняно із сільгоспмашинами китайських марок.
 • Машини потребують систематичного регулювання клапанів, а також високоякісного палива.
 • Запчастини доводиться замовляти із Японії, тому що український ринок малонасичений.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: