“Подобається, не подобається – терпіть, Володимире Володимировичу”. Аваков відповів Путіну

“Подобається, не подобається – терпіть, Володимире Володимировичу”. Аваков відповів Путіну

Колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував пропозицію президента РФ Володимира Путіна надати політичний притулок п’ятому президенту України, нардепу від “Європейської солідарності” Петрові Порошенку. Відеозвернення політик опублікував у Facebook.

Аваков запропонував Путіну задовольнитися одним колишнім президентом України, який перебуває у РФ, – Віктором Януковичем.

“Ну що, товаришу Путін, президента вам подавай українського? Ще одного? Та вже ні, тіштеся Януковичем. Насолоджуйтеся. По пеньках побігайте. А минулого нашого президента і чинного, та й майбутнього, ми, українці, якось хвалитимемо самі, лаятимемо самі, до відповідальності закликатимемо самі й самі вирішуватимемо. Без гнусу з-за кордону. Тож подобається, не подобається – терпіть, Володимире Володимировичу”, – заявив ексглава МВС.Путін 7 лютого на спільній пресконференції із президентом Франції Еммануелем Макроном заявив, що переслідування Порошенка в Україні “як державного злочинця – надмірна заявка”, і висловив готовність надати йому притулок у Росії.

Порошенко у відповідь на цю пропозицію порадив Путіну усвідомити, що “ми розберемося самі, тут, в Україні”, а президенту України Володимирові Зеленському – “припинити радувати Путіна й зайнятися захистом країни”.

Під час пресконференції 7 лютого, говорячи про Мінські угоди й нібито небажання України їх виконувати, Путін заявив також: “Але подобається, не подобається – терпи, моя красуне. Треба виконувати”. Низка ЗМІ звернула увагу, що це перефразована цитата з нецензурної пісні російського гурту “Красная плесень” “Чтобы гость не уходил”, яку можна трактувати як присвячену некрофілії та канібалізму. “Звучить, як жарт про зґвалтування, але якщо погуглити, то все ще гірше”, – зазначив журналіст Financial Times у Москві Макс Седдон.

Прессекретар Путіна Володимир Пєсков заявив журналістам, що переконаний – “Путін не знайомий із творчістю цього гурту”, повідомила “Медуза”. Він додав, що, на його думку, цей гурт запозичив слова для пісні з російського фольклору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кидиевка (Стаханов). ВСУ уничтожили на Донбассе один из главных военных складов РФ (ФОТО, ВИДЕО)

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: