Перша партія артилерійських снарядів за «чеською ініціативою» буде в Україні у червні

Перша партія артилерійських снарядів за «чеською ініціативою» буде в Україні у червні

Перша партія артилерійських снарядів в рамках «чеської ініціативи» прибуде до України у червні 2024 року. Про це повідомив представник уряду Чехії з питань України Томаш Копечний. Очікується, що перша поставка буде складатися з кількості від 50 до 100 тисяч снарядів.

«Чеська ініціатива» фінансується Чехією, Німеччиною, Нідерландами, Данією, Португалією та Канадою. В рамках цієї ініціативи вже забезпечено фінансування для закупівлі 500 тисяч снарядів, які можуть бути доставлені цього року. Однак, основною перешкодою для подальших поставок є необхідність додаткового фінансування.

Томаш Копечний також зазначив, що темпи поставок залежать від наявності снарядів та фінансування. За його словами, в разі ефективного збору коштів, можливо буде зібрати й півтора-два мільйони снарядів. У цьому контексті важливо бути швидшими за Росію, яка також намагається придбати артилерійські снаряди.

Джерело: Радіо Свобода.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Одесский нардеп-«слуга» попался на нарушении ПДД: зрачки на свет не реагировали, но пройти проверку на наркотики он отказался

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: