“Остапи Бендери” затримані СБУ – всьоблагодаряHelix

“Остапи Бендери” затримані СБУ – всьоблагодаряHelix

Ще у 2016 році Тернополі, СБУ спільно з національною поліцією затримала організаторів фінансової піраміди Helix. За інформацією ЗМІ до рук правоохоронців потрапили хмельничанин Дмитро Нагута та  тернополянин Богдан Воронцов

Їм інкримінували привласнення коштів в ососбливо великих розмірах, або групою осіб.

На даний час сума матеріальної шкоди, завданої потерпілим незаконними  діями шахраїв, становить 2 млн 700 тисяч грн.

Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 4 ст.190 Кримінального кодексу України, – повідомили у прес-службі прокуратури області.

У березні цього року діамантові і смарагдові президенти «Хеліксу» відсвяткували два роки компанії в Дубаї. Готель – Kempinski Palm Jumeirah, вартість одномісного номера біля 400$ за добу.

Відпочивало на Дні народження близько 60 «хелікс-президентів» протягом 5 днів. Піснями вітав гурт «Потап і Настя». За відкритими даними івент-агенств,  ціни дуету коливаються від 20 до 30 тис. дол. за корпоратив.

Саме в цей час надприбудковий холдинг дає збій. Інвестори починають відчувати проблеми з виведенням своїх чесно обіцяних відсотків за вклади.

Ще в червні тернопільські вкладники інвестиційної компанії “Хелікс”, яка має всі ознаки фінансової піраміди, намагалися забрати свої вклади і засипали повідомленнями керівництво компанії. Окремі тернополяни, які ще вчора активно агітували ставати вкладниками Хеліксу, прибрали всю інформацію про компанію із соціальних мереж.

За даними фінансової піраміди, інвесторами «Хеліксу» стали понад 240 000 людей. Разом з тим, в рекламних матеріалах інет-ЗМІ  йшла мова про те, що лише в Україні «Хелікс» створив 230 000 робочих місць. 10 000, очевидно, становлять вкладники з інших країн.

“Смарагдові” та “Діамантові” директори розкошували за гроші людей які принесли в піраміду останні заощажені кошти та привели туди своїх родичів та знайомих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Одесский НПЗ попал под прокурорский распил. Часть1 - 350млн. долларов в трубу

 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: