Олександр Кацуба та його родина. Чому корупціонерами та рашистами не займається СБУ?

Олександр Кацуба та його родина. Чому корупціонерами та рашистами не займається СБУ?

Нещодавно корупціонер Олександр Кацуба, який визнав свою провину і заплатив 100 млн гривень у бюджет України за «вишки Бойка», ніяк не здається і намагається повернутись у газовидобування України, не дивлячись на те, що вся його родина мешкає в Монако.

На днях він закупив в українських ЗМІ купу статей на тему стосунків бізнесу і держави (він же ж «бізнесмен»). Але Сашко забув нам дещо розповісти.

Його татко, навесні 2022 року, коли Харківську обл окупували орки давав інтервʼю – як він радий приходу «асвабадітєлєй». Вся ця родина з Дергачів, тому вони дуже розраховували зайняти теплі місця і стати гауляйтерами.

Але на превеликий жаль Кацуб восени ВСУ звільнили Харківську область і всі інтервʼю «у всієї нашої родини є російські паспорти» прийшлось швидко вичищати (https://antifashist.online/item/ukrainskij-politik-vladimir-kacuba-v-dergachah-i-ya-i-vse-kogo-znayu-kak-mogli-pomogali-vs-rf.html?utm_source=lj&utm_medium=social&utm_campaign=s_e)

Але інтернет все памʼятає і залишки інтервʼю все ще можна знайти тут (https://www.facebook.com/antifashistonline/posts/1187533098653691/?locale=hi_IN&paipv=0&eav=AfYJVjl5sx8c_ymfedYnW1P-lcZmISnUFN5D6kuEPbgSermFvlkI5x7VD-kPvsAXksA&_rdr) і тут (https://antifashistcom.livejournal.com/7176335.html)

Питання до СБУ і українських ЗМІ – цей діджітал газовидобувач і його родина яка «допомагала ВС РФ» – це нормально, що їх ніхто не чіпає і беруть заказухи?

Щодо сходки з Київського апеляційного суду, де сьогодні розглядали справу про повернення 100 млн грн, що сплатив свого часу корупціонер Кацуба, коли визнав свою провину у 2016 році. Про цю історію ми писали тут. (https://t.me/shodkavseife/452)

Враховуючи те, що по цій справі полетіли депутатські запити на імя Генерального прокурора, прокурори вирішили не ризикувати своїм службовим становищем і перенесли розгляд на жовтень.

Наші джерела повідомляють, що основні питання Олександр вирішував не стільки з суддями, скільки із прокурорами. Тому наш шум їм дуже зашкодив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Империя Мельника: как руководитель БЭБ нажил миллионы

Ми обовʼязково розповімо наступного разу з ким саме із прокурорських вирішував питання Олександр

Завдяки нашим читачам і судді, і прокурорські вирішили сьогодні не грати в самогубцю, але можливо думають, що до жовтня ми щось забудемо.

Тому ми слідкуємо уважно і за прокурорами і за суддями.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: